Strona główna FIFA FIFA 23 FUT 23: Znamy nominowanych do POTM La Liga za luty!
FIFA 23Hot NewsPOTMUltimate Team

FUT 23: Znamy nominowanych do POTM La Liga za luty!

13
Dziś poznaliśmy nominowanych do najlepszego piłkarza ligi hiszpańskiej w lutym. Nie ma zbytniego szału, ale z pewnością to ciekawe propozycje, jakie pokazało nam EA SPORTS. Kto ma największe szanse zgarnąć statuetkę i kartę POTM?
EA SPORTS pokazało siedmiu kandydatów, którzy mają szansę zdobyć tytuł zawodnika miesiąca La Liga. Nie ma tu jakiś bardzo oszałamiających nazwisk, ale jest kilka ciekawych, które mogą zdecydowanie zainteresować. Oczywiście, nie mogło zabraknąć tu kandydata z FC Barcelony, ale mamy też i reprezentanta Realu Madryt.

Niestety – czy aby na pewno największe szanse mają reprezentanci dwóch najlepszych drużyn w Hiszpanii? Szczerze bardzo wątpię, że wygra którykolwiek z nich. Chyba, że EA SPORTS naprawdę bierze pod uwagę głosowanie kibiców. W końcu Frenkie De Jong nie zaliczył żadnego gola ani asysty w lutowych meczach. Barcelona co prawda wygrywa hurtowo wszystkie mecze, holenderski pomocnik ma w nich wielki udział, ale niestety nie ma liczb, a one głównie stoją za wygranym nagrody POTM. Podobna sytuacja jest u Eduardo Camavingi, który ostatnio miesza nieco swoje pozycje, ale mimo wszystko tych liczb nie ma, a i jego Real wszystkich punktów z lutego nie zgarnął.

Taką sensowną liczbowo opcją jest Sergio Canales. Nie ma co się oszukiwać, ale Hiszpan zaliczył bardzo dobry miesiąc. Spokojnie zdobył on 3 bramki, a i do tego dołożył jeszcze dwie asysty. Co prawda Betis przegrał dwa spotkania, ale ewidentnie widać, kto tą drużynę ciągnie po jak najwyższe miejsce w tabeli. Bardzo ciekawie zapowiada się walka o tą nagrodę, ale przypominam – miesiąc jeszcze nie dobiegł końca!

Link do głosowania:

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...