FUT 23: Znamy skład i oceny najlepszych graczy roku! Ostatnie wieści przed TOTY

Event TOTY już jutro, znamy wszystkich zawodników i ich oceny! Najlepsi piłkarza roku już zaraz, jednak jak się okazuje nie będzie to jedyna atrakcja tego wydarzenia. W paczkach oprócz wspomnianej jedenastki TOTY zobaczymy również TOTY Icons i flashbacki aktywny grajków w zakładce SBC. Jak to wszystko będzie wyglądać?
Tak jak wcześniej mówiłem znamy wszystkich najlepszych zawodników tego roku. W bramce stanie Thibaut Courtois (96), w środku pola najbardziej wyróżniać się będzie Kevin De Bruyne (97), natomiast w ataku będzie to najwyżej oceniony z całego składu Leo Messi (98). Najbardziej może zaskakiwać obecność Bellinghama (95), który oprócz 2 miejsca w lidze nie osiągnął żadnego większego sukcesu. Największym “rzeźnikiem” całej jedenastki z pewnością będzie Killian Mbappe (97). Niesamowita szybkość francuza i umiejętność wykończenia będzie rozmiatać obronę każdego przeciwnika. A oto daty kiedy poszczególni zawodnicy będą dostępni w paczkach:

Napastnicy – 20/21 stycznia

Pomocnicy – 22/23 stycznia

Bramkarz i obrońcy – 24/25 stycznia

Cała drużyna – 26 do 1 stycznia

TOTY Icons

Kolejną sprawą do omówienia są TOTY ale ikon. Pojawią się w nich najlepsi nieaktywni już piłkarze z wybranego roku. Oto skład TOTY Icons:

– Gullit

– Ronaldinho

– Pirlo

– Pires

– Beckham

– Vidic

– Zanetti

– Muller

– Makelele

– Cole

– Nesta

– VDS

Flashback SBC

Ostatnia nowinka podczas eventu TOTY to karty flashback w zakładce WBS. Są to karty aktywnych graczy którzy bywali w tym evencie przez parę ostatnich lat. Na razie nie znamy szerszego zespołu tych kart, ale na pewno należeć do nich będzie Sergio Ramos(93)