FUT21: Drużyna tygodnia #27 (TOTW 27) – jest… dobrze!

Troszkę przerwy od tych urodzinowych kart i wracamy jak co środa wieczór z klasykiem, czyli drużyną tygodnia. Pamiętacie dwie, a może trzy ostatnie ekipy wydane w środę o 19:00? Jeśli nie, to nie musicie ich oglądać, bo nie ma czego. Dziś natomiast jest zupełnie inaczej.

Ostatnie trzy drużyny tygodnia były tragiczne. To fakt, nie próbujmy się oszukiwać. Dzisiaj natomiast EA wydało – moim zdaniem naprawdę solidną drużynę, gdzie niektórymi zawodnikami naprawdę nie wstydziłbym się zagrać jakiegoś FUT Champions. Kogo mamy tam aż tak fenomenalnego lub ciekawego, że tak się podniecam?

KOGO ZNAJDZIEMY W SKŁADZIE 27. DRUŻYNY TYGODNIA?

Mogę szczerze powiedzieć, że znajdziemy paru dobrych, solidnych zawodników. Zarazem też wysoko ocenionych. Najwyżej ocenioną kartą w tej bandzie jest Kimmich z Bayernu Monachium, oceniony na 92 i ulokowany – jak zwykle na cofniętym środkowym pomagierze. To jest już chyba czwarta karta w formie Niemca i co tu się dziwić – zalicza świetne występy na Alianz Arena i poza nią.

Idąc dalej, na pewno w oczy rzuca się Pierre-Emerick Aubameyang. Co by tu nie mówić o tym napastniku, to trochę już tą piłkę kopie, ale dalej gra na bardzo wysokim poziomie. To już jego druga karta TOTW, tym razem oceniona na 89. Przy czym naprawdę myślę, że jest grywalny przy bardzo wysokim tempie i dobrych strzałach. Martwi mnie tylko jego siła fizyczna, ale to może nie przeszkodzi zawodnikowi Arsenalu przebicie się przez obronę. W skład ligi angielskiej wpasuje się doskonale!

Kogo my tam jeszcze mamy? Z tych wysoko ocenionych powiem jeszcze o włoskim obrońcy – Giorgio Chellinim. To drugi inform zawodnika Starej Damy. Dziś dysponuje on kartą ocenioną wysoko, bo na 89. Patrzę tak sobie na jego statystyki i… nie wiem czy da sobie radę. Z jednej strony – wysoko oceniona obrona, duża siła czy odpowiednie pracowitości. Ale do szczęścia brakuje tempa, którego punktów ma zaledwie… 70! No ale cóż, nie można wymagać od doświadczonego już zawodnika, 36-letniego zresztą niesamowitego tempa. I tak myślę, że powinien być grywalny. Musiałbym nim zagrać, teraz to tylko oglądanie statystyk.

Inną ciekawą kartą, której aż tak nie będę może opisywał może być Alphonso Davies (84) z Bayernu. Kanadyjczyk nie dość, że nieźle gra, to i bardzo szybko biega. Mało co, lekko mówiąc nie wyszedł poza FIFową skalę. Ten chłopak ma 99 tempa! Całkiem nieźle. Poza nim jest jeszcze Dembele z FC Barcelony oceniony na 85 i… chyba tyle z ciekawszych kart.

WSZYSTKIE KARTY – WRESZCIE!

warto otwierać paczki?

Myślę, że w tym tygodniu szczególnie warto, biorąc pod uwagę, że dostępna jest drużyna tygodnia, jak i karty urodzinowe. Tak więc myślę, że jest podwójna szansa na trafienie czegoś ciekawego. Tak więc życzę powodzenia w trafianiu rzeźników!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL