FIFA 21 – Przecieki Urodzinowych SBC

W ciągu urodzin FUT pojawia się coraz więcej przecieków, które potem się sprawdzają (całą drużynę pierwszą przewidziano na podstawie wycieków kilka dni wcześniej). Oto kilka kart, które powinny pojawić się w najbliższych dniach w SBC:
UWAGA! Statystyki kart nie zostały potwierdzone, są to przykładowe staty
Zdjęcie
Marco Reus

Z FUT 14 otrzymać mamy gracza BVB. Mówiło się o dwójce Reus/Piszczek, ostatecznie większość przecieków wskazuje na Niemca. Potwierdzona ma być rzekomo jego pozycja LP/LS, czyli taka, z której znamy go z poprzednich edycji gry.
Gervinho
Iworyjczyk był jednym z ulubieńców graczy w FIFIE 15 (słynne trio Gervinho-Doumbia-Ibarbo) i od kilku dni mówi się o jego SBC. Dla wielu graczy byłby to świetny powrót do przeszłości, no i oczywiście sama karta na pewno byłaby dość grywalna. Zmiennik idealny!
Payet
Karta Francuza nawiązująca do jego świetnych występów w FUT 16 byłaby świetnym uzupełnieniem i partnerem dla Kyliana Mbappe. Jeżeli miały podobne statystyki do tych z grafiki powyżej na pewno byłaby to mega grywalna karta. Właśnie czegoś takiego potrzebowali gracze, którzy mają składy z francuską częścią!
Renato Sanches
W FIFIE 17 po raz pierwszy głębiej dotknąłem FUT-a, a zrobiłem to głównie właśnie dzięki karcie Portugalczyka. Oceniony na 78, grający wówczas w Bayernie Sanches był jednym z lepszych pomocników w całej grze, zwłaszcza dla mnie, bo nie miałęm nawet XBOX Live Gold i nie miałem wysokiego budżetu. W tym roku graczom przemówiły do wyobraźni jego karty IF (82, powszechnie uważany za jednego z lepszych pomocników w grze) i RTTF (84, pomimo że Lille odpadło z Ligi Europy na PC kosztuje prawie pół miliona). Na pewno takie SBC byłoby drogie, ale Sanches to świetny zawodnik nawet na niżej ocenionych kartach!
Eric Bailly
W FIFIE 18 Bailly trochę zastąpił Smallinga z FIFY 17. Nawet w tej odsłonie na początku gry był dość często używany. W 18 posiadać go w składzie było obowiązkiem, był lepszy od praktycznie każdej karty może oprócz TOTY, TOTS-ów i najlepszych Ikon. Dziś takich graczy już nie ma…