Dziś powrót do czasów FUT 13 – kolejny dzień świętowania urodzin Ultimate Team

Zasuwamy niesamowicie z tymi wszystkimi rzeczami, które przygotowywuje dla nas EA. Wczoraj był rzeźnik, a dzisiaj? Mogę szczerze powiedzieć, że też, ale już nie tak bardzo jak Vidal.

Dziś dosyć… skromnie. Wczoraj dostaliśmy Icon Swapy, które jak wiemy mają pewne wady i haczyki do ich wykonania. Ale nie wolno również zapominać o innych SBC oraz Vidalu, który naprawdę zrobił duży szum wśród graczy FIFA Ultimate Team swoją nieziemsko wyglądającą kartą. Dziś mamy zaledwie dwa nowe SBC oraz jedno daily, którym nie będziemy się zajmować bo to mała popierdółka. Tak więc klasycznie, jaki jest bohater dzisiejszego odcinka?

Otóż dzisiejszy bohater ma na imię Eliaqium, a nazywa się Mangala. Wszyscy wyjadacze, szczególnie FIFY 13 powinni znać to charakterystyczne imię, oraz nazwisko. Weterani FIFY 13 w szczególności, ponieważ to tam Francuz osiągnął szczyt swojej popularności w FUT z kartą ocenioną nisko, bo na 77, ale ze statystykami naprawdę godnymi uwagi. Dziś przychodzi do nas jako rzeźnik ponownie, lecz w wersji urodzinowej i ocenioną o wiele wyżej niż wiele lat temu, bo na 88. Jak na środek obrony – naprawdę spoko, ale moim zdaniem przydałoby mu się więcej tempa. 80 punktów oczywiście wystarczy, ale jakby miał 83 lub 84 – totalnie by zamiatał. I tak już pewnie będzie to robił, bo tak wygląda to na papierze. Ale szczerze? Jest z Francji – tak jak Varane, czyli popularny, mocarny, ale zarazem nudny już obrońca w FUT. Jest z ligi hiszpańskiej – tak jak Varane. Czyli mamy jego godnego zamiennika. Moim zdaniem, jak macie gdzie go uplasować, to bierzcie, bo jak na jego cenę jest super wyborem. Klasycznie, co do ceny. Na SBC o Francuza wydacie około 200-250 tysięcy monet, czyli podobnie jak za  3 pierwsze karty dostępne w głównych urodzinowych SBC. Na koniec wymagania:

“FC Porto”

  • Zawodnicy z FC Porto: Min 1
  • InFormy: Min 1
  • Zgranie: Min 75
  • Liczba zawodników: 11
“Szczytowa forma”
  • Informy: Min 1
  • Ocena: Min 85
  • Zgranie: Min 70
  • Liczba zawodnikow: 11

Mamy jeszcze jedno SBC – tym razem oczywiście o wiele, wiele tańsze. Mowa o wyzwaniu o złotą paczkę piłkarzy premium. Cena no, całkiem niezła, bo około 8000 za wykonanie wyzwania. A Jakie wymagania?

 Piłkarze z tej samej ligi: Max 4
Piłkarze z tego samego klubu: Min 2
Złotych: Min 2
Rzadkich: Min 9
Ocena: Min 70
Zgranie: Min 85
Liczba zawodnikow: 11
To tyle na dziś. Krótki, aczkolwiek treściwy news z SBC. Powodzenia w ich robieniu!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL