Nowa tura Icon Swaps w FIFA 21!

Nadszedł wreszcie moment, w którym wykonać możemy kolejne wyzwania Wymiany Ikon. Tylko że… EA znowu coś zepsuło!

Trochę historii
W FUT 20 pierwszy raz w historii mieliśmy do czynienia z popularnymi Swapami. Format był podobny do Wymiany FUT – więcej o tym pisałem tutaj.
Jednak główny mankament polegał na tym, że Swapy wykonywaliśmy w Division Rivals. W czym problem? Ano w tym, że gracze spadali ze swoich dywizji aby łatwiej im się wykonywało swapy. Nie oszukujmy się – o wiele łatwiej się to robiło w dywizjach 5/6/7 niż 1/2. Dlatego będąc na poziomie piątej dywizji, trafiałeś na gracza z pierwszej. Będąc na poziomie siódmej, na gracza z trzeciej. I tak dalej.

Powrót do przeszłości
Mimo iż w FIFIE oznaczonej numerem 21 gracze otrzymali swapy w meczach towarzyskich (Jedna Liga, Jeden Naród) oraz Squad Battles (do którego to trybu znajdowane były specjalne glitche pozwalające na zatrzymanie graczy przeciwnika i swoich w miejscu, dzięki czemu na spokojnie mogłeś czytać najnowszy artykuł na fifasite.pl, podczas gdy czas w meczu leciał ;), Electronic Arts postanowiło, że w odpowiedzi na rosnącą liczbę afer i kolejnych brudów wypływających na firmę (m. in. sprzedawanie kart za tysiące złotych czy wizualny dostęp do panelu deweloperskiego w WebAppie) powróciło do szablonu z 20 i dało nam swapy w Rivals!

Zadania
Strzel w 15 różnych meczach Rivals używając piłkarzy “pierwszy właściciel”
Wygraj 15 meczów FUT Champions
Wygraj 6 meczów Squad Battles na poziomie minimum “Klasa Światowa” z 11 srebrnymi piłkarzami w wyjściowym składzie (zmiennicy dowolni)
Wygraj po 6 meczów na “Klasie Światowej” w SB pierwszym składem z 11 Brazylijczykami i 11 Argentyńczykami
Wygraj 6 meczów na poziomie min. “Klasa Światowa” z jedenastoma piłkarzami UCL wyjściowej jedenastce.
Dodatkowo klasyczne zadania w “Jednej Lidze” z piłkarzami Premier LEague, Bundesligi i Serie A.