FUT21: Drużyna tygodnia #30 (TOTW 30) – nie tak dobrze, jak w zapowiedziach.

Jesteśmy pomiędzy ciekawymi wydarzeniami. Wcześniej było FUT Birthday, w piątek za to startuje niesamowicie ważny event – Team of The Season. A jak trzyma się dzisiejsza drużyna tygodnia? No, nie tak, jak powinna!

W obecnej drużynie tygodnia miały być według zapowiedzi i przecieków niesamowite karty. Na szpicy miał znaleźć się przede wszystkim Mbappe, który w Pucharze Francji strzelił dwa gole przeciwko LOSC Lille. No nie wiem, brano pod uwagę jeszcze Haalanda z Borusi Dortmund. I co? Gdzie podziały się te karty? No właśnie.

JAKA JEST WIĘC RZECZYWISTOŚĆ?

Generalnie nie jest jakoś najgorzej, ale też nie jest dobrze. Tak jak powiedziałem, oczekiwaliśmy czegoś więcej. Zapowiedzi w sumie też były takie, a nie inne, bo gracze myśleli że EA naciągnie te karty specjalnie, abyśmy pootwierali nieco paczek przed TOTSami. A nie tym razem!

W oczy rzuca się nam bramkarz Realu Madryt – Thibaut Courtois, który zalicza, no całkiem dobre występy. A jak sprawuje się w FIFA? Normalna karta – nie sądzę, że jakoś turbo dobrze. Może jego najnowszy, drugi w historii FIFA 21 IF oceniony na 91 coś w tym zmieni? Statystyki nie wyglądają źle, to samo wzrost bramkarza (ale to już niezależnie od wersji karty oczywiście ;)). Generalnie coś w nim widzę, ale trzeba by było zobaczyć w samej grze jak Belg sprawuje się pomiędzy słupkami w tej wersji.

A więc Ciro Immobile wraca do nas w wersji w formie! To chyba jego druga – jak się nie mylę, karta w formie. W tamtym sezonie Włoch zaliczył chyba złotego buta. Ale przejdźmy do samej karty. Wysoko oceniona, oczywiście, bo na 89. Napastnik z Lazio dostał przede wszystkim upgrade podań. Teraz, ma je oceniona na 72, czyli i tak nisko. Ale najbardziej interesują nas strzały i tempo. Te statystyki ma ocenione kolejno na 90, oraz 86. To całkiem nieźle! Dręczy mnie jedna kwestia – 3 gwiazdki sztuczek. Ale myślę, że można to wybaczyć.

Warty uwagi jest również Christian Eriksen, oceniony na 88. Duńczyk ten ma nowego IFa, drugiego już zresztą na pozycji zwykłego pomagiera, co podwyższa jego grywalność. Cenię jego wysokie podania, ocenione na 91. Naprawdę może dobrze podać. Do tego spoko strzały – w tym akurat nieco mniej od podań, bo 86 statystyki. Mógłby mieć nieco więcej tempa, no ale cóż. Fajnym dodatkiem u tego gracza Interu Mediolan są 4 gwiazdki sztuczek i 5 słabszej nogi. Brzmi ciekawie, może da się zarobić na tym kilkadziesiąt tysięcy.

reszta zawodników

Jakbym się nie starał, to no nie wymienię zbyt wielu grywalnych zawodników poza panami powyżej. Ale warto wspomnieć, że mamy w gronie tych zawodników Polski akcent. Coś chyba EA zaczęło doceniać tych Polaków. Jest to Cebula z Rakowa. Aczkolwiek poza tempem ocenionym na 90, nie prezentuje nic ciekawego. No cóż! Poniżej wrzucam wszystkich zawodników.

PODSUMOWANIE

No, dzisiejsza drużyna tygodnia jest dosyć cienka. To oczywiste – nie otwierajcie paczek, czekajcie na TOTS. To już w piątek, cierpliwości 😉 Chociaż w piątek to może nie będzie jeszcze takiej petardy, no ale cóż. Powodzenia w tym tygodniu 😉

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL