FUT21: Drużyna tygodnia #31 (TOTW 31) – powtórka z rozrywki?

Jak co tydzień w środę, EA kusi nas nową drużyną tygodnia. Czy kusi, to może trochę za duże słowo. Nie ma czym “kusić” graczy. Dlaczego?

Od wielu tygodni Drużyna tygodnia ma tendencję do bycia ekipą, która nadaje się wyłącznie do przepalania w SBC. Serio, większość zawodników w tych ostatnich drużyn jest po prostu bezużyteczna, może pojedyncze karty mogą nieco ratować sytuację. Jak jest dzisiaj?

drużyna tygodnia #31 – zawodnicy

Przykro to mówić, ale poraz kolejny drużyna tygodnia jest dosyć słaba. No, chociaż z drugiej strony, mamy TOTS, więc może Elektronicy inaczej na to patrzą, choć wątpię. Oczywiście, z pewnymi wyjątkami – jest może kilka ciekawych kart, ale generalnie obecnie to nie coś, o czym bym marzył w FUT. Mamy na przykład Griezmanna ocenionego na 90 oceny ogólnej. Generalnie, no nieźle wyglądająca karta, aczkolwiek zawodnik Barcelony ma problemy z tempem – ma go tylko 84, co jak na napastnika obecnie nie jest dużą wartością, a bardzo przeciętną. Ogólnie, gwiazdki i tak dalej wyglądają nieźle, ale to właśnie tempo można wytknąć Francuzowi. Poza Francuskim napastnikiem, w gronie kart dzisiejszego TOTW znajdziemy również środkowego obrońcę z tegoż kraju. Mowa oczywiście o Kimpende (87), zawodniku Paris Saint Germain. Zawodnik ten ciekawi przede wszystkim tempem ocenionym na 81 na tej pozycji, znakomitymi statystykami fizyczności oraz obrony. Na papierze wygląda conajmniej nieźle, ciekawe tylko jak przełożenie tego na grę.

Bonus – SBC o gwarantowanego TOTS z EFL!

Tak jak poniżej na obrazku, dziś otrzymaliśmy SBC o TOTS z drużyny społeczności! Wczoraj za to, był gwatantowany zawodnik z EFL. Generalnie widzę, że oba SBC są bardzo opłacalne. Wymagania są całkiem dobre, nie przesadzone, a szansa na traf czegoś co się zwróci jest większa. Przygotujmy się na wydanie około 100 tysięcy monet na to SBC. Opinie są dobre, więc polecam spróbować.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL