FUT21: Drużyna tygodnia #32 (TOTW 32) – czy ktoś na to jeszcze zwraca uwagę?

Kolejny tydzień, i klasycznie jak co środa wracamy do kolejnej, jakże mizernej drużyny tygodnia. Czy ktoś na nie właściwie jeszcze zwraca uwagę?

Generalnie to ostatnimi czasy naprawdę, tak jak mówię od kilku tygodni – drużyny tygodnia są masakrycznie słabe. Nie ma grywalnych, jak na ten etap gry zawodników – a można i powiedzieć lepiej, nie ma prawie w ogóle grywalnych. A więc, co takiego znajdziemy w tym tygodniu?
Chyba tak jak tydzień, lub dwa tygodnie temu, najwyżej oceniony w drużynie tygodnia 32 jest Aubameyang. Generalnie, poraz kolejny wygląda na całkiem przyzwoitego napastnika, ale tylko na papierze. Sugeruje się głównie tempem, czy strzałami, ale może na boisku w FIFA 21 ma jakieś realne duże wady. Rzucać się w oczy może również środkowy obrońca Realu Madryt, Militiao. Chłop ma dosyć niezłe statystki, mam na myśli 84 fizyczności i 85 obrony. Dodatkowo wzrost wynosi 186 cm, a pracowitości są na miejscu. Jednakże na ten etap gry nie powala to z nóg. Kolejną kartą przykuwającą uwagę może być Aurier. Jest to już drugi in-form zawodnika z Kości Słoniowej. Statystki są dość niezłe. Oczywiście w obecnej fazie FIFY jesteśmy w stanie znaleźć lepsze karty na tą pozycję. Tym bardziej, że do jego karty można mieć pewne zastrzeżenia, chociażby wyższa pracowitość w ataku niż w obronie, albo mały wzrost. Generalnie , jak już wcześniej wspominałem, owa drużyna tygodnia wygląda dość przeciętnie w tym okresie gry, gdzie już zdecydowanie bliżej niż dalej do kolejnej odsłony FIFY. Trzeba jednak wspomnieć, że cena tych wersji omawianych wyżej zawodników, jak i reszty z drużyny tygodnia jest mała.

SBC o gwarantowanego zawodnika TOTS z premier league

To SBC jest kolejnym tematem tego newsa. Jakby nie patrzeć karta TOTS z premier league to nie byle co. Tym bardziej, że możemy znaleźć w niej wiele ciekawych i silnych kart, takich jak de Bruyne, Mohamed Salah czy Heung-min Son. A jest to tylko trójka zawodników możliwych do trafienia, bo jest ich znacznie więcej i każdy tak naprawdę prezentuje się potężnie, może z delikatnymi wyjątkami. Wyzwanie to kosztuję od około 200 tyś. do 250 tyś. coins. Zależy to oczywiście od platformy na, której gramy.

Wymagania:
Piłkarze TOTS MOMENTS: Min 1
Ocena składu: min 87
Zgranie zespołu: min 40
Liczba piłkarzy w składzie: 11

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL