Zawodnik miesiąca La Liga Santander już w grze!

Klasycznie nieco wcześniej, niż 19:00, EA dodało zawodnika miesiąca z hiszpańskiej ekstraklasy po głosowaniu społeczności. Kim jest najlepszy zawodnik kwietnia?

Otóż tym razem jest nieco inaczej, niż się spodziewaliśmy. Ja obstawiałem, i głosowałem na bramkarza Królewskich (którzy swoją drogą wczoraj odpadli z Ligi Mistrzów), Courtoisa. Myślałem, że to właśnie on dostanie kartę POTM. A jednak ja, jak i wiele innych osób się myliło.POTM La Liga Santander – kwiecień (SBC)

 

Myślę, że wiele osób nie spodziewało się tego wyboru. I też, generalnie w społeczności FIFA nie był to “grywalny” kandydat. A jednak jest, i co się stało to się nie odstanie. A więc, Fernando! Oceną ogólną, jak na maj, no lekko mówiąc nie powala. Pod kątem statystyk defensywy i fizyczności jednak na prawdę nie wygląda źle – ocenione około 90, także jest okej, ale i tak nie zwalająco z nóg (jak za tą cenę, do której dojdziemy). Jednakże, jak na środkowego defensywnego pomocnika, oczekiwałbym więcej po tempie. Na tym etapie gry możemy znaleźć lepszych środkowych, defensywnych pomocników, za myślę nawet lepszą cenę. Właśnie – cena i wymagania.

EA życzy sobie, abyśmy za Brazylijczyka z Sevilli wyłożyli dwa składy. Pierwszy, oceniony nisko, bo na 80, za który nie wykosztujemy się naprawdę dużo. Drugi zaś, jest o wiele droższy i musimy w niego wsadzić karty o średniej ocenie 84, oraz wrzucić do niego kartę w formie, byle jaką. Czy to dobre wymagania jak za taką kartę? Myślę, że ciut za drogie, bo nie jest ona grywalna jak na ten etap gry. Wykosztujemy się – będziemy musieli zostawić w tym SBC ponad 70 tysięcy monet w kartach.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL