FUT21: Drużyna tygodnia #34 (TOTW 34) – jest i polski akcent!

Dziś o 19:00 otrzymaliśmy nowe zestawienie najlepszych zawodników tego tygodnia. Kogo możemy znaleźć w gronie wyróżnionych? Czy drużyna #34 czymś nas zaskoczyła?

Generalnie, to nie widać, i nie wyłania się do nas nic specjalnego. Owszem, jest kilka w miarę przyzwoitych kart, aczkolwiek nie ma szału zwalającego mnie z nóg. Chociaż nie oszukujmy się, to jest drużyna tygodnia. EA Sports za to uraczyło nas polskim akcentem, a tym razem nie jest to włodek z Ekstraklasy oceniony na 74. Zobaczmy więc, kogo my tu mamy.

Najwyżej oceniony w tym gronie jest Alexander-Arnold, bo na 89. Jednakże, mnie ta karta na papierze specjalnie nie przekonuje, chociaż widziałem jej fanów. Dla mnie ma trochę za mało tempa, i zbyt niskie statystyki defensywy. Ale cóż, kto co woli. Rzucać w oczy może się też Dembele, skrzydłowy Barcelony. Zaliczył on ostatnio niezły występ. Dobrze wygląda przede wszystkim z racji na tempo, reszta statystyk trochę zostaje w tyle. Widać w najnowszym TOTW również kartę Hero – Ghezzala. Odnośnie tej drużyny, zapowiadany był przede wszystkim Alisson. Niestety, zabrakło go.

Nie dziwi też nikogo obecność Polskiego napastnika – Arka Milika, który zaliczył ostatnio naprawdę dobry występ, i nie strzelał takiej kaszany, jak na Euro 2016. Arkadiusz zaliczył w meczu ligowym przeciwko Angers aż 3 trafienia, hat tricka, i uratował tym samym nieco drużynę przed przegraną. Brawo, Arek! Polak dostał kartę ocenioną na 84, ze średnimi oczywiście statystykami – lekko mówiąc. No, ale nie cieszy mnie fakt karty, a samo wyróżnienie i jego dobry występ. Fajnie!

A Wam, jak podoba się drużyna tygodnia? Ja raczej oceniam ją tak, jak zwykle – raczej bez szałowo. A może nawet mniej niż przeciętnie. Odradzałbym otwieranie paczek!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL