Zawodnik miesiąca Ligue 1 już dostępny!

Nie tak dawno jeszcze pisaliśmy o POTM z innych lig. Teraz, mamy 20 maja, a jeszcze rozdawane są nagrody za kwiecień – dziś Ligue 1 Uber Eats.

Generalnie, to powiem szczerze – bladego pojęcia nie mam, co dzieje się w francuskiej lidze. Aczkolwiek ostatnio przeprowadzone przez EA Sports głosowanie pokazało, kto rządził w Ligue 1 w kwietniu. Osobiście, mało znany mi zawodnik, a może warto poznać?

Mowa o tureckim zawodniku, Buraku Yilmazie. Gracz ten występuje na pozycji napastnika w klubie LOSC Lille. I szczerze, widzę pozytywne opinie na jego temat. Również na temat jego drużyny, która obecnie jest na miejscu pierwszym we francuskiej tabeli Ligue 1. Yilmaz dostał oczywiście z dniem dzisiejszym kartę w SBC, oraz oczywiście nagrodę dla siebie.

Jego karta prezentuje się przyzwoicie. Jest to świetny przykład karty, której cena, dorównuje jakości. O cenie powiem później. Yilmaz dostał kartę ocenioną na 87. Ma dobre tempo ocenione na 90, strzały, ocenione na 91. Spoko wygląda również fizyczność – 88. Aby wykonać wyzwanie o Tureckiego napastnika, trzeba wymienić skład o ocenie 81, z jednym TOTSem lub kartą TOTW. Dużo? Nie wydaje mi się!

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL