Najlepsze tanie karty TOTS! – Ranking TOP 10

Witam wszystkich w dzień mamy. Przedstawiam poniżej zestawienie 10 najlepszych tanich kart TOTS, czyli tych których cena 26.05 wynosi około 100k na Xbox’ie. Kolejność przypadkowa. Zapraszam!

Pedro Gonçalves

Tutaj karta mówi sama za siebie. 4/4, zacne tempo i każda statystyka oceniona na minimum 80. Jedynym minusem jest wzrost, ale jak mawiają na niego na Tweet’erze: “Regen Bruno Fernandesa”. Polecam go nawet na ławkę do gry w FC ponieważ potrafi czynić cuda.

Marcel Sabitzer

Karta Austriaka, to taka “czarna owca” wśród kart TOTS z ligi niemieckiej. Przez to, że większość trafiła go kilka razy, to został okrzyknięty “Souckiem” Bundesligi. Podstawowym plusem jest to, że w przeciwieństwie do Wamangituki ma świetne linki i w formacji 4-3-2-1 można go zgrać z Upamecano Headliners i Angelinho TOTS. Taki “trójkącik” to  świetna opcja.

Odsonne Edouard

Nie mogło tu także zabraknąć francuza, który (jak z resztą rok temu) dostał fajną kartę TOTS. Może od nieśmiertelnego Mbappe lepszy nie jest, ale zawsze to jakaś alternatywa… Linków może powalających niema ale liczę na waszą kreatywność, jak chociażby w przypadku Rooneya EOTE.

Piotrek Zieliński

Przyszedł czas na Polaka-rodaka. Piotrek jest po prostu fajnym uzupełnieniem do Arturo Vidala FB. Jest wart swej ceny. Bardzo pomaga w składach Serie A, gdzie dopiero teraz pojawiło się troszkę alternatyw jak De Paul.

Connor Goldson

Znowu wracamy do ligi Szkockiej, gdzie wita nas Goldson. Wbrew pozorom, w składzie go zgrać z Tavernierem SIF, albo Headliners. Jest bardzo dobry i warty przetestowania, w jakimś tańszym składzie.

Felipe Caicedo

Kolejny fajny a przede wszystkim SZYBKI napastnik z Serie A. Można go jeszcze przez 2 dni zdobyć w prostych wyzwaniach. Co ciekawe, jego statystyki IG są w pozytywny sposób zakłamane, bo w grze na pozycji “ST” ma 94, a nie 91 oceny ogólnej.

Nico Barella

Znowu wracamy do Serie A, które w tym roku nieco odżyło. Według  wielu graczy, Włoch to taki “Darmowy De Jong”. Może i 3* sztuczek nieco odstraszają, ale nadrabia to tempem i grą w obronie. Najlepszą dla niego pozycją będzie cdm. I pół żartem, pół serio to warto go zrobić dla samego zdjęcia…

Anthony

Ostatnia już dzisiaj karta dostępna w wyzwaniach. Antek, był grywalny już w wersji FS, a teraz może być okrutnikiem. Klasycznie, odstraszać mogą sztuczki, ale za tak prymitywne wręcz wymagania, warto go zrobić, chociażby pod przepałkę.

Cédric Bakambu

Tym razem pod lupę bierzemy Kongijczyka z ligi Chińskiej. Oprócz linka do Wamana, Bakambu może nam zaoferować, świetne strzały, sztuczki i tempo. Kolejny już dzisiaj zacny rezerwowy.

Jan Oblak

Na ostatnim, 10 miejscu znalazł się Słowiański Bramkarz. Janek jest co roku w czołówce “bramkowych” a w tym roku, moim zdaniem jest najlepszy. Niestety, przez narodowość znajdzie się jedynie w składach La liga.

Oto moje subiektywne “Top 10” kart TOTS w FUT 21. Może później, na zakończenie Eventu zrobię podobny ranking, ale to już przyszłość. Zachęcam do zaglądania do naszych partnerów.

Miłego dnia!