Dlaczego głosowania powinny zostać zmienione?

W FIFIE 20 mamy dostępny system głosowań. Zdaniem wielu graczy są one przeprowadzane niekompetentnie, niesprawiedliwie. Dlaczego? Zapraszam do czytania!

Głosowania na zawodników są przeprowadzane w formie darmowego player picku, w którym otrzymujemy nominowanych zawodników na jeden mecz wypożyczenia. Każdy wybrany przez nas zawodnik to jeden głos. Niestety, nie jest to zbyt uczciwe. Dlaczego? Na przykład: dwunastego zawodnika do TOTY wybieraliśmy w takim właśnie głosowaniu. Pierwszy do wyboru był Cristiano Ronaldo. Drugi Lewandowski i tak dalej. Ale nie to jest tutaj najistotniejsze, choć jest bardzo istotne. Po pierwsze, gracz, który nie chciał brać w czymś takim udziału, i chciał przeklikać cały ten player pick, po prostu wybierał Ronaldo. Po drugie, Cristiano Ronaldo to głosowanie wygrał. Przypadek? Nie sądzę.

Tak samo z aktualnymi głosowaniami, bo pierwsze wygrał Luka Jović a umówmy się, że społeczność FIFA nie chciałaby w SBC Luki Jovicia, bądźmy poważni. Te głosowania muszą zostać w ten czy inny sposób zmienione w przysłych odsłonach, bo to jest po prostu niepoważne. Jak dla mnie w menu powinna się pojawiać informacja, że takie głosowanie jest dostępne, po czym na specjalnym “kafelku” moglibyśmy przejść do ankiety. Tam byłoby takie kółeczko jak przy zawodnikach w składzie po kliknięciu X, i każde pole byłoby innym zawodnikiem. Piszę o tym też dlatego, że i Lewy, i Kent prawdopoddobnie przez to przegrali, no bo co jeszcze Polak musi zrobić aby znaleźć się w tej Drużynie Roku? No co? I dlaczego oni tam dali Mbappe, a nie jego? Chodzi o to, że wielu zawodników jest niesprawiedliwie traktowanych, i gracze są zawiedzeni, bo “SBC o Kenta miało być”, albo “nie no, znowu Ronaldo?”.

Jest to jedna z wielu rzeczy do poprawy w następnych edycjach gry, bo aktualnie wygląda to tragicznie.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi