Strona główna EA FC EA FC 24 Jak łatwo zdobyć paczkę za 100 tysięcy monet?
EA FC 24PoradnikiUltimate Team

Jak łatwo zdobyć paczkę za 100 tysięcy monet?

1.4k
EA FC 24 oficjalnie premiery jeszcze nie ma, ale już teraz posiadacze EA Play, EA Play PRO oraz wersji Ultimate mają możliwość grania, oraz wykonywania zadań.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ukończenie ich zawsze wiąże się z jakąś mniej lub więcej wartą nagrodą. Obecnie też wielu graczy grinduje w Division Rivals, Squad Battles, oraz spędza godziny na rynku transferowym by dorobić się jak najlepszego profitu i kart jeszcze przed pierwszymi Mistrzostwami, by jak najlepiej wejść w ten sezon. Poniżej przedstawię Wam jak w łatwy sposób zdobyć paczkę z 24 złotymi rzadkimi kartami z gwarancją co najmniej jednej ocenionej na 84 lub więcej.

1) Na początek przyjrzyjmy się interesującym nas zadaniom. Żeby je odnaleźć należy wejść w zakładkę “Zadania”, “Na żywo” i odnajdujemy segment “Swoosh Classic”.

 

Na całe szczęście te zadania można wykonać jednym składem, który musi się składać z:
– co najmniej jednego Brazylijczyka (6 zwycięstw),
– co najmniej jednego Anglika (3 zwycięstwa),
– co najmniej jednego Francuza (10 goli jakąkolwiek kartą),
– co najmniej jedną kartą z promocji Mad Ready (1 zwycięstwo).
Mecze możemy rozgrywać w jakimkolwiek trybie Ultimate Team. Mogą to być zarówno mecze towarzyskie jak i np. Squad Battles na najniższym poziomie.
Za wykonanie całego segmentu otrzymujemy karty ikon na 11 meczów wypożyczenia (Henry, Roberto Carlos, Ronaldinho, oraz Scholes).
Niestety trzeba się pospieszyć. Na wykonanie wszystkich zadań mamy czas do piątku godziny 19:00, 29 września 2023 roku.

 

2) Po wykonaniu zadań czas na drugą część. Najpierw skupimy się na budowie odpowiedniego składu. Tak więc umieszczamy w naszym składzie nasze najwyżej ocenione karty i staramy się zbudować skład o ocenie minimum 88 z pełnym zgraniem (33). Jest to najważniejszy punkt, bez którego nie będziemy w stanie ukończyć całości.
Przechodzimy do zakładki “Graj”, “Momenty”, “Punkty przełomowe”.Tutaj zadanie jest banalnie proste. Każda akcja zaczyna się od połowy boiska, gdzie nasz zawodnik wybiega na akcję sam na sam z bramkarzem. Naszym zadaniem jest strzelenie bramki. Wyzwanie polega na tym, że z każdym etapem dostajemy coraz mniej czasu. Ten segment zadań jest też o tyle ciekawy, że otrzymujemy całkiem pokaźną sumę gwiazdek, które możemy wymienić na dodatkowe nagrody.

 

3) Teraz czas na najprzyjemniejszą część, czyli odbiór naszej ciężko zapracowanej paczki z 24 złotymi rzadkimi kartami. Żeby to zrobić wchodzimy w zakładkę “Zadania”, “Punkty przełomowe”, “Mistrzostwo momentów”.Za ukończenie wszystkich etapów otrzymujemy również inne paczki, które automatycznie wylądują w naszym sklepie.

Podsumowując, w ciągu kilkudziesięciu minut jesteśmy w stanie zdobyć potężne nagrody jak na ten wciąż bardzo wczesny etap EA FC 24. Powodzenia w paczkach i miłego grindu!

Autor:
Adam Donat

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...