Strona główna EA FC 24 – Jak wygląda tryb kariery?
EAEA FC 24FC Hot News

FC 24 – Jak wygląda tryb kariery?

188
Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA, zaraz obok FUT. Nie jest to niczym dziwnym, że ludzie często kupują grę, dla właśnie trybu kariery. No tak, ale teraz nasuwa się pytanie. – Czy warto ?

 

Pierwszą – większą zmianą jest wybór stylu gry naszego zespołu. Pojawia się on od razu po wyborze klubu. Kolejną rzeczą jest skompletowanie sztabu trenerskiego. Każdy trener ma daną ocenę (gwiazdki), obok swojego nazwiska.

 

 

Teraz, nie będzie już treningów między meczami. Nowy system treningowy będzie polegał na przygotowaniu zespołu pod przeciwnika, a będzie odbywał się przed każdym meczem. Przygotowanie takiego treningu będzie łatwiejsze. Dzieje się tak, dzięki raportom o rywalach przed meczami. Tryb kariery co raz bardziej upodabnia się do Football Manager. – Czy to dobrze?

 

 

Ostatnimi zmianami są animacje i cutscenki. W nowej odsłonie, zobaczymy galę złotej piłki, jest jednak mały haczyk. – Galę zobaczymy tylko jeśli nagrodę wygra, któryś z naszych podopiecznych. Poza tym zostały już tylko niewielkie zmiany jeśli chodzi o animacje.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...