Kolejna nowa ikona w FIFA 23? To nie może być pomyłka!

No właśnie – czy do FIFA 23 zawita w ciągu roku nowa ikona lub karta FUT Heroes? Odpowiedź na to pytanie brzmi jasno – absolutnie nie wiem, po ostatniej sytuacji z poprzedniego roku. Ale faktycznie, w bazie danych FIFA Ultimate Team znajduje się jedna karta, wraz z dynamicznym zdjęciem Hero lub Ikony, która faktycznie może zasługiwać na ten tytuł!

Niektórzy gracze już od wczoraj trąbią o tym, że w bazie danych FIFA 23 Ultimate Team znajduje się nowa karta, która może faktycznie zyskać status ikony. Brzmi to naprawdę ciekawie, tylko, że pompowaliśmy podobny balonik w zeszłym roku, gdy to poraz pierwszy zauważono Alfredo Di Stefano w bazie danych. Finalnie, hiszpańsko-argentyński napastnik światła dziennego w poprzedniej odsłonie, jak i w tej obecnej nie ujrzał, a co może być z tym nowym obiektem zainteresowania?
Mówimy dziś oczywiście o Ledleyu Kingu. Obrazek wyróżniający powinien powiedzieć Wam wszystko – to po prostu legenda Tottenhamu, wielki, postawny obrońca, który właściwie taranuje wszystko, co spotka na swojej drodze. Anglik wystąpił łącznie w 321 spotkaniach “kogutów” i strzelił w nich jako obrońca 15 bramek. Co ważne, a to na pewno atut – był to piłkarz jednego zespołu. a jego kariera w nim trwała aż 15 lat. To z pewnością statystyki godne ikony, tylko, czy realnie są na to szanse?

Szczerze powiedziawszy dziś nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie wiadomo, czemu dalej w FUT 23 nie ma Alfredo Di Stefano, i nie wiadomo czy z Ledleyem Kingiem nie będzie podobnych problemów. A może to po prostu easter egg, który EA Sports zostawiło nam w bazie do pompowania balonika? Jeżeli taka karta faktycznie by wyszła, to może bliżej mundialu – nie wcześniej.

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL