FUT 23: Zawodnik miesiąca La Liga. Wielkie rozczarowanie!

Po ostatnich wyborach na zawodnika miesiąca ligi hiszpańskiej, a raczej po tym, jak zobaczyliśmy kandydatów – byliśmy pewni, że nagrodę tą zdobędzie Robert Lewandowski. No, bo w sumie statystycznie rozjechał wszystkich. A jednak EA Sports uważało inaczej.

We wrześniu zawodnikiem miesiąca ligi hiszpańskiej został… Fede Valverde! Spośród siedmiu kandydatów to właśnie on i Robert Lewandowski byli postrzegani jako najpoważniejsi, no ale bez przesady! Nasz snajper zdobył 4 bramki i 2 asysty, a Fede Valverde miał dwa razy mniej bramek, a także dwa razy mniej asyst. Gdzie sens, gdzie logika? Oto pytanie do EA. Ale gracze FUT 23 mogą być zadowoleni, choć SBC o Urugwajczyka jest dość drogie!

Oczywiście, zawodnik Realu Madryt wygląda na jak najbardziej grywalnego, no i jest przede wszystkim w mecie jako zwykły zawodnik, ale także na jego wersji in-form. Jego wersja POTM będzie nominalnie dostępna jako środkowy pomocnik, a 89 tempa, dobra defensywa, fizyczność czy drybling, naprawdę mu się przydadzą. Ewidentnie wygląda na topową kartę!

Ile kosztuje SBC o Fede Valverde?

Otóż będzie to raczej cena oscylująca powyżej 200 tysięcy monet. Na jego wyzwanie złożyć trzeba trzy ekipy – 84, 85 i najdroższą o ocenie ogólnej składu 87. Zapatrujecie się na grę tym pomocnikiem? Będziecie go robić?

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL