Kolejny fundament Eredivisie i SBC! – FIFA 21

Wczoraj o 19 nie pojawiło się bardzo dużo zawartości, ale kilka rzeczy jednak mamy. Przede wszystkim, w zakładce “Punkty Przełomowe” w zadaniach sezonowych pojawił się nowy “Fundament Eredivisie”. Do zdobycia mamy:
-P. Max – “Strzel 12 goli uderzeniami finezyjnymi piłkarzami z Eredivisie w meczach towarzyskich FUT Live: Menedżerskie Arcydzieło” – ocena ogólna 84, LO
-Danilo – “Rozegraj 18 meczów towarzyskich FUT Live: Menedżerskie Arcydzieło z jedenastką piłkarzy z Eredivisie w wyjściowym składzie” – Ocena ogólna 85, N
-Kohlert – Należy ukończyć całą grupę 4 wyzwań związanych z “Menedżerskim Arcydziełem” i Eredivisie – Ocena ogólna 86, LS.
Według mnie, do odebrania są lepsze niż poprzednie, ale brakuje kogoś w stylu Gravenbercha (choć tamten Fundament można zrobić do końca gry).
Co oprócz tego? Fer “What If?” w SBC, który po upgradzie będzie w gangu Gullita, więc jeśli macie np. Robbena/Klaibera/Gullita (;D) to z pewnością na ŚPO jest to całkiem niezły wybór, choć w sumie, poradzi sobie na każdej pozycji w pomocy.