Kolumbijski napastnik w wyzwaniu budowania składów.

Dzisiaj wyszło kolejne SBC związane z wydarzeniem TOTS. Sobotnim zawodnikiem, którego można nabyć to kolumbijski napastnik.

Zawodnikiem o którym mowa to Duvan Zapata, piłkarz Atalanty. Chłop zalicza niezły sezon, a w samym zespole znajduje się od stycznia 2020, ale jak się jego karta TOTS prezentuje w FIFIE?

Karta Kolumbijczyka na papierze wygląda naprawdę nieźle, ma on bowiem 93 tempa i 91 strzałów. Jest to dużym upgradem w porówaniu z jego zwykłą kartą, gdzie posiada on 75 tempa, 81 strzałów. Do tego mamy jeszcze 86 dryblingu oraz 89 fizyczności. Ponadto piłkarz Atalanty jest wzrostu 189 cm. Pracowitości także są w porządku. Posiada on też 4 gwiazdki sztuczek, więc jego karta prezentuje się bardzo solidnie. Ludzie trochę jednak narzekają na jego obecność w drużynie społeczności. Częstym argumentem jaki można zauważyć jest to, że mamy już kolejnego zawodnika z Serie A i nie ujrzeliśmy jeszcze SBC o paczkę TOTS. Niektórzy też punktują jego statystyki, ponieważ są podobno przeciętne jak na ten etap gry. Polecam jednak ocenić na własną rękę. Cena SBC wynosi lekko ponad 100 000 coins. W zależności od platformy kwota może się trochę wahać. Życzę powodzenia w paczkach i SBC.

Wymagania:

Liczba zawodników z Serie A TIM: Min. 1
Zawodników in form: Min 1
Ocena drużyny: Min 85
Zgranie zespołu: Min 75
Zawodników w drużynie: 11