Nowa ikona w FIFA 23 niemalże pewna!

Ostatnio jesteśmy zasypywani przeciekami z FIFA 23. To nic dziwnego. Dziś, poza karierą, o której napiszemy niebawem, FUT. Mamy konkretną nową ikonę w FIFA 23, która jest niemalże pewna.

Jak podaje @FUTSheriff na Twitterze, Xabi Alonso ma otrzymać wyróżnienie w postaci karty ikony w nowej edycji gry. Elektronicy mają uhonorować już emerytowanego piłkarza białą kartą, która może wyglądać tak jak na poniższej wizualizacji (to wersja baby). Przypomnę, iż Xabi Alonso to ewidentna legenda Liverpoolu, Realu Madryt, czy nawet Bayernu Monachium. Piłkarz niesamowity, niesamowicie dobry. Tak może wyglądać wizualizacja jego karty.

@FUTSheriff to znany Twitterowy leaker, który jest jak Fabrizio Romano dla fanów futbolu. On po prostu potwierdza zmiany i nowych zawodników w kodzie, więc Xabi Alonso jest niemalże pewną nową kartą w FIFA 23. Informacje tą podał wraz z FIFA Romania a także Criminal FIFA.

Poza Xabim, w FIFA 23 ma ukazać się także Alfredo Di Stefano, który w grze jest conajmniej pół roku. Więcej informacji na pewno ukaże się niebawem wraz z trailerem, który będzie zwiastował FIFA Ultimate Team. Nie mamy podanej jeszcze jego konkretnej daty.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL