Nowe karty wydarzenia “DSTY99” – Di Maria i spółka! Do tego więcej wieści z 19:00.

Ostatnio wystartował event DSTY99, czyli skrót od “Don’t stop til you’re 99”. Dostaliśmy dziś nowe karty z tego wydarzenia, oraz nowe SBC o ikonę. Co warto robić?

Zacznijmy może od tego, czym jest DSTY99. Wydarzenie dobrze opisał prowadzący strony na Facebooku “Kartomania – FIFA Ultimate Team i nie tylko”, dlatego pozwolę zaczerpnąć tekst z tejże strony.

Do każdego z wyróżnionych piłkarzy przypisana jest zboostowana statystyka tempa, dryblingu lub podań, co określa również ich obuwie marki Adidas zgodnie z poniższym grafiką. Każdy piłkarz otrzyma jeszcze dwa upgrade’y, które będą tyczyć się kolejno +5 do wyróżnionej statystyki, a także podniesienie jej do 99. Przy okazji tych upgrade’ów lekki boost obejmie również pozostałe statystyki na karcie. Drugi upgrade będzie mieć miejsce pod koniec grudnia, a trzeci w kwietniu 2022 roku. Ważne jest to, że na boost statystyk nie wpływają występy zawodników w prawdziwych meczach – mogą być oni nawet kontuzjowani, a i tak go otrzymają.

Buty X oznaczają tempo, buty PREDATOR oznaczają drybling/łapanie (u bramkarza), a COPA oznaczają podania.

  • Dziś do paczek weszły trzy nowe karty z tego eventu. Pierwszą kartą jest Fabian z Napoli, którego podania będą boostowane aż do 99. Tak na dobrą sprawę nie jest to zbyt dobra, grywalna karta. W oczy kuje przede wszystkim jego tempo, same podbijanie podań nie da zbyt dużo temu zawodnikowi. Obecnie na rynku kosztuje zaledwie 12000 monet.
  • Drugą kartą jest Dele Alli – zawodnik, który należy do grupy “PREDATOR”, czyli on zaś będzie miał przede wszystkim coraz lepszy drybling. Czy to wystarczy? Wtedy, gdy upgrade będzie już kompletny, czyli w kwietniu 2022, będą zapewne inne sto razy lepsze karty.
  • Trzeci i najważniejszy jest Angel Di Maria – ten akurat dostanie upgrade tempa, czyli w mojej opinii najważniejszy upgrade. Ogólnie karta nawet jak na ten moment gry wygląda dobrze, tak więc nic tylko iść i szukać go w paczkach!

Kolejną rzeczą jest SBC o Davida Beckhama w wersji medium. Szczerze, jego karta jest mocno miernawa. 80 tempa na prawym pomocniku-skrzydłowym jest nieco… słabe. A do tego wymagania nad to przesadzone. Nie ma co zbytnio tego komentować – nie warto! Wyzwanie o Davida kosztuje 300 tysięcy monet. Trwać będzie jeszcze przez niecały miesiąc.

Wymagania:

  • Rzadki brązowy skład
  • Rzadki srebrny skład
  • 82
  • 83
  • 84+IF/FC
  • 85+IF/FC
  • 87+IF/FC

 

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL