Nowe SBC – Dries Mertens i nie tylko!

No witam witam. Tym razem na tapetę weźmiemy najnowsze Wyzwania Budowania Składu o zawodników. Zapraszam!

Najważniejszym wyzwaniem jest to o Driesa Mertensa – wersja Flashback. Tradycyjnie już mamy dwa wyzwania – tańsze (91) oraz droższe (wersja Premium, 95). Wersja tańsza kosztuje 157 tysięcy monet (XOne), 165k (PS4), lub 200 tysięcy na PC. Z kolei wersja Premium Belga jest o wiele droższa – 450k na PS4, 431 na XOne oraz 519 na PC. Jednak statystyki pokazują, że tak karta jest zdecydowanie warta swojej ceny. Jeżeli macie budżet, zdecydowanie zachęcam do zrobienia tego SBC.

Kolejnym SBC jakie omówimy będzie to o Josha Maję ocenionego na 93 (Historie TOTSSF). Ile kosztuje to wyzwanie? Otóż 82k na PS4, 83 na Xboxie, w końcu 97 na PC. Wysokie tempo i niesamowite strzały czynią z niego idealnego zmiennika, albo – dla ludzi grających skłądami z Ligue 1 – piłkarzem wyjściowego składu! Wyobraźcie sobie tercet Mbappe, Neymar, Maja!

I ostatnie wyzwanie na dziś – Danny Ings, historie TOTSSF, oceniony na 93. Były piłkarz m. in. Liverpoolu, obecnie Southampton, otrzymał kartę za pięknego gola z Tottenhamem w bieżącym sezonie. Koszt? 250k dla Xboxa i PS4, ale dla graczy komputerowych aż 300 tysięcy. Czy się opłaca? Zależy! Ma strasznie wysokie tempo oraz strzały, pewnie będzie zabójczy w składach z PL. Jeżeli macie skład z ligi Angielskiej, polecam wam zrobić to wyzwanie!

Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, koniecznie opowiedz o nim znajomym, aby fifasite.pl rozrastało się i żeby inni też mogli korzystać z naszej strony!

Miłego wieczoru 🙂

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi