Nowe SBC urodzinowe – tym razem FUT 15.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z prawdziwymi rzeźnikami w SBC urodzinowych. Czy dziś dostaliśmy równie, lub jeszcze lepszego zawodnika? Myślę, że tak!

To bardzo, ale to bardzo popularna trójka w ataku z FIFA 15, o której dziś będziemy mówić. To była po prostu podstawa na danym etapie gry. Tylko kto z nich dostał kartę urodzinową? No, tym razem to nie pora na najbardziej znane klasyki – Ibarbo i Doumbię, tak męczonych i często wspominanych na kanale Kartomania, który serdecznie polecam fuciarzom i nie tylko. A więc Gervinho! Po lewej stronie przedstawiona jego karta w FIFA 15 w towarzystwie innych kozaków. Ja przyznam się szczerze, a to dosyć smutne, że nie grałem wtedy w FUT i nie miałem przyjemności zagrać Gervinho. Nie powinienem nazywać się trochę graczem FIFY, no ale cóż xD Jakie statystyki miał wtedy skrzydłowy z WKS?

STATYSTYKI GERVINHO Z FIFA 15

Wszyscy doskonale widzimy jego statystyki, które na papierze nie robią jakiegoś mega wybitnego wrażenia, ale jak na początek gry ta karta powinna być przemocna. 93 tempa – naprawdę, jak na skrzydłowego to potężna liczba punktów w tej statystyce. 83 dryblingu pozwalało na pewno Gervinho zwinąć się szybko ze skrzydła, przejść do środka i strzelić bramkę. Co do dryblingu – miał tylko 3 gwiazdki sztuczek. Jak na skrzydłowego to mało. No, ale potrafił wykonać jakieś podstawowe zwody. Te gwiazdki i jeszcze jedna rzecz mnie przeraża – fizyczność. Myślę, że można było go po prostu wtedy staranować, albo to on mógł staranować obrońcę lecąc z naprawdę dużą prędkością w stronę bramki. A dziś, jak to wygląda na karcie urodzinowej?

świętujemy urodziny fut z gervinho

No powiem szczerze, że karta urodzinowa Gervinho oceniona na 87 – niepozornie, ale jednak może uplasować się w gronie rzeźników. Jego statystyki są nieporównywalnie lepsze niż te ze zwykłej karty w FUT 15. Wtedy podobno wymiatał, a teraz? No teraz są też inne karty i jest do kogo porównywać, ale myślę że będzie użyteczny i to bardzo. Z 97 tempa naprawdę będzie uciekał przeciwnym obrońcom niesamowicie dobrze. Przy wysokim dryblingu i podniesionych gwiazdkach sztuczek, będzie w stanie w każdy możliwy sposob wykiwać enemy. Nie pasuje mi tylko fizyczność oceniona na 68, no ale generalnie fajna karta! Występuje on we włoskim klubie, więc będzie go można łatwo połączyć z Calcio A. Do mnie to przemawia! A do Was?

Wymagania i cena wykonania SBC

Otóż cena jest… bardzo niska. Wyłożymy na tego zawodnika raptem 150 tysięcy monet, a to naprawdę fajna karta. A więc jakie wymagania?

  • min 1 zawodnik z serie A
  • min 1 inform
  • min ocena ogolna 85
  • min zgranie 50
  • 11 zawodnikow

Brzmi naprawdę dobrze jak za tak fajną kartę. Skusicie się na wykonanie?

Nowa paczka urodzinowa

O tej paczce pisałem już dzisiaj, na facebooku fifasite, gdzie wyciekł kod FUTa i znaleziono tam dwie paczki. Właściwie ta dzisiejsza to nie paczka, a worek! Dokładnie worek urodzinowy, który zawiera jedną kartę z podanych poniżej serii kart:

“Rulebreaker”, “RTTF”, “Record Breaker”, “TOTGS”, “FUT Freeze”, “Headliner”, “Future Star”, “What If?” lub “FUT Birthday”

Wymagania do jej zrobienia to:

  • Min 1 totw
  • Min ocena ogolna 84
  • Min zgranie 50
  • Liczba zawodnikow 11

Cena to 90 tysiecy.

Brzmi naprawdę ciekawie!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL