PES 3 World Patch 2003-04 (2004) (WEndetta Tribute)

Dziś dostajecie ode mnie drugi dodatek do gry której chyba jeszcze tutaj nie było! Jest to legendarny, pierwszy PES jaki wyszedł na komputery, czyli PES 3 z Colliną na okładce. Pamiętam do dziś jak miał typowe problemy konsolowego portu, jak np uzależnienie od zegara procesora (co objawialo się tym, że jeśli procesor był w 2004 roku słabszy, to gra nie tyle co się zacinała, co działała w slow motion :D. Modnym wtedy był dodatek Wendetta który naprawiał największą bolączkę PES, czyli kompletny brak licencji (licencje w PES były dosłownie dla 3-4 klubów, ale gdy już były to jakość wykonania była nieporównywalnie wyższa niż FIFY. No ale do końca ;D

Na forum evo-web znalazłem dla was dodatek któy jest hołdem dla właśnie wyżej wymienionego dodatku i się na nim opiera. Jest to dodatek użytkownika morodolarama1, który stworzył World Patch 2003-04 (2004) (WEndetta Tribute). Co w nim znajdziemy?


-PES 3 Original z pełną licencją
-Wendetta patch
-Trasnfery na 2 lutego 2004 r.
-Przywrócenie flag
-oryginalna tablica wyników
-Nowe tablice ogłoszeń
-FIFA Anthem (hymn)
-WE 7I Oryginalne dźwięki (Menu, Formacja. itp)
-Tylko po angielsku.
-Poprawione niektóre nazwy (OF update w przyszłości)

 

POBIERZ -WE 7I World Patch 2003-04 (2004) (WEndetta Tribute)

Aby pobrać najlepszą wersję przejdźcie na stronę drugą tego tematu, jest tam link do wersji niezależnej, czyt- od razu z grą :). Miłego pobierania!