Strona główna EA SPORTS FC EA FC 25 Prezentacja EA SPORTS FC 25 już za rogiem. Wyciekło logo gry oraz informacje o nowym trybie
EA FC 25Przecieki

Prezentacja EA SPORTS FC 25 już za rogiem. Wyciekło logo gry oraz informacje o nowym trybie

233
Okres wakacyjny to najgorętszy okres – faktycznie, ale zarówno i w przenośni do gier serii EA SPORTS FC. W tym bowiem okresie pojawia się najwięcej przecieków i spekulacji odnośnie nowej piłkarskiej gry od EA.

EA SPORTS FC 25 będzie miało swoją premierę dopiero na jesieni – będzie to najprawdopodobniej 27 września – czyli ostatni piątek miesiąca. Nie jest to informacja “wyssana z palca”, czy z przecieków. Tak bowiem EA SPORTS postępuje z premierą swojego flagowego produktu od lat, i zawsze jest to ostatni piątek września. Już w lipcu jednak możemy dowiedzieć się o tym, jak będzie wyglądać gra i czym nowym zaskoczą nas “Elektronicy”.
Prezentacja gry już niebawem?

EA SPORTS FC 25 może zostać zaprezentowane już niedługo – tak twierdzi @FGZNews na X.com, zajmujący się głównie przeciekami dotyczącymi gry. W serwisie “X” pojawiają się także głosy, że może to nastąpić już w najbliższych godzinach. Może to być krótkie video czy też mała zapowiedź gry na oficjalnych mediach społecznościowych EA SPORTS. 

Logo i slogan gry. Bez zmian

Jak podaje @FGZNews cytując @PlayStationSize, logo pozostaje bliźniacze do FC 24. Nie ma żadnych zmian – ten sam minimalizm, oczywiście zmieniona jedna cyferka. Nie ma co liczyć na coś bardziej “abstrakcyjnego”. Zaskoczeniem może być jednak slogan, który także został ten sam – “Welcome to the club”. Znamy go z początków FC 24, i chyba EA SPORTS chce na dobre zakorzenić go w grach tej serii. 

Co z nowości?

Jeśli chodzi o nowości, wiele źródeł jest zgodnych – w grze pojawi się tryb “Penta”. Może być to zabawa na zasadzie trybu “VOLTA”, lecz na mniejszym, trawiastym boisku. Mecze mają się odbywać w formie 5 vs 5, gdzie gramy czwórką piłkarzy + jeden bramkarz SI. Tryb ma zostać ulokowany w trybie Ultimate Team, więc najprawdopodobniej będzie to zabawa “na całego” ulepszonymi i mocnymi kartami. 

Zmiany? Na pewno przy stałych fragmentach, a już na pewno przy rozgrywaniu rzutów rożnych. Mamy mieć pełną kontrolę nad tym, kto będzie w jakim miejscu przy rozgrywaniu “cornera”. I bardzo dobrze, bowiem zdarzały się sytuacje, gdzie wysoki napastnik w ogóle nie miał ochoty walczyć o bramkę bezpośrednio z główki po rożnym. Ustawiał się w innym miejscu niż powinien. Teraz będzie można to dowolnie konfigurować i ustawiać. Brakowało tego. 

 Będziemy na bieżąco dostarczać informacje o najważniejszych przeciekach. Bądźcie czujni!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Diego Maradona w EA FC 25? Jest komentarz pracownika EA

Od czasów gry FIFIA 23 nie możemy zagrać dla, niektórych najlepszym piłkarzem...

Czego dowiedzieliśmy się dziś o FC 25? Cena, data premiery, trailer, nowości

Dzisiejszy dzień był dniem szczególnym dla miłośników serii FC. Doszło do oficjalnej...

OFICJALNIE: Tak wygląda okładka FC 25. Jest taka, jak mówiliśmy

Ostatnio poznaliśmy gwiazdę okładki FC 25 w wersji Ultimate. Dziś, jeszcze przed...

OFICJALNIE: Znamy okładkę FC 25 Ultimate Edition! Najlepsza okładka od lat?

No i startujemy z oficjalnymi informacjami odnośnie EA SPORTS FC 25. Potwierdzić...