Przeciek informacji o FIFA 21! Tryb kariery, FUT, Volta…

Witam ponownie. Dowiedziałem się o kilku rzeczach, o których poinformował iSellGives na Twitterze. Zapraszam!
Rzecz, na którą wszyscy czekali, czyli turnieje online w FUT. Jest to chyba coś, czego najbardziej brakowało graczom w Ultimate Team. Będziemy mogli rozgrywać turnieje ze znajomymi i z “randomowymi” graczami. Turnieje zniknęły z gry dawno temu i dużej liczbie graczy tego brakowało.
Dodatkowo powraca wymienianie się kartami, z tym, że w nowej odsłonie FIFY będziemy mogli wymieniać się tylko duplikatami, co znacząco poprawi stan niektórych paczek za SBC o Ikonę, ponieważ powiedzmy że w listopadzie wychodzi jedno SBC, trafiamy Lehmanna, po czym w lutym z paczki dostajemy tą samą kartę. Obie niewymienne. Zamiast qs-lować lub przepalać w SBC będziemy mogli zrobić “trade” za np. inną Ikonę. Bardzo przydatne.
W Ultimate Team będziemy mogli tworzyć własne herby i stroje. Nie wiadomo jeszcze, czy za darmo, czy za jakieś specjalne żetony, czy za monety czy po prostu – najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia EA xD – za FIFA Points. To samo będziemy mogli robić w trybie Kariery, co może oznaczać karierę własnym klubem. Akurat w tej sytuacji sprawa jest prosta – jeśli nie za darmo, to w katalogu EA w prawym górnym rogu menu.
Ostatnia rzecz z tego przecieku to możliwość grania w VOLTA Football ze znajomymi. Nie było tego w aktualnej odsłonie i brak tego zadziwił sporą ilość graczy. Chociaż VOLTA nikogo nie interesuje, tak jednak jest to zdecydowanie na plus ze strony Electronic Arts.
Pozdro, miłego popołudnia ;D

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi