Rok za nami

Witajcie!
Dziś obchodzimy ważną dla nas rocznicę. 7 lipca 2019 założyliśmy portal FIFASite.pl. Mija rok od tamtego momentu. Podczas naszej działalności otworzyliśmy forum, pisaliśmy dla Was newsy, wskrzesiliśmy discorda i fanpage na FB. Napisaliśmy ponad 4,5 tysiąca wiadomości na forum przez niecałe pół roku! I to w okresie, gdy FIFA niekoniecznie zawsze żyje.

Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu zarządu FIFASite.pl całej społeczności – wszystkim użytkownikom forum, discord oraz czytelnikom i śledzącym nasz portal. To Wasza zasługa, czego dokonaliśmy przez ten pierwszy rok.

Wyrazy podziękowania, szacunku i zasługi należą się również redakcji FIFASite.pl, oraz tym, którzy z niej odeszli. To właśnie dzięki nim na forum jest ład i porządek, newsy są dodawane niemalże codziennie od jakiegoś czasu na stronie głównej. No i wreszcie, ruszył fanpage!

Dziękuję Wojtkowi (Chomasowi) za prowadzenie prac nad PLP 20 do FIFA 16. I to skutecznych! Patchmakerzy wraz z Wojtkiem zasługują na ogromne wyrazy szacunku za trud i czas, który włożyli w to, aby złożyć słynny, polski dodatek.

Podziękowania należą się też dla członka redakcji, który odszedł, ale który dalej jest w zarządzie portalu. Dziękuję Maćkowi, znanemu większości jako Kiepskiemu za postawienie i poświęcenie czasu na FIFASite. To właśnie dzięki niemu FIFASite wygląda tak jak wygląda od strony technicznej. Dzięki Kiepskiemu mamy dobrze skonfigurowaną stronę główną, dobrze wyglądające, nowoczesne forum.

Dodałem pola nagród i odznaczeń (w przyszłości będą obrazkowe) na forum. Dodam tam najbardziej zasłużonym użytkownikom odznaczenia “Zasłużony działacz FIFASite.pl”. Mam nadzieję, że chociaż w ten sposób jestem w stanie Was uhonorować.
Dziękuję wszystkim w imieniu zarządu jeszcze raz i mam nadzieję, że wspólnie przejdziemy przez następny rok istnienia portalu!

Z-ca Redaktora Naczelnego FIFASITE.PL
YOOHOO

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi