Strona główna FC Hot News SBC o ikonę w wersji prime! Czy warto?
FC Hot NewsFIFA 21SBCUltimate Team

SBC o ikonę w wersji prime! Czy warto?

176

Wczoraj EA uraczyło nas całkiem… udanym SBC, ale bez szału, a także wyzwaniami budowania składu o… ikonę w wersji prime!

Dziś krótszy news ode mnie, aczkolwiek ciekawy, bo kto by nie chciał ikony w wersji prime. Na miniaturce powyżej możemy właśnie je zobaczyć. EA dodało wczoraj do gry SBC o jedną taką kartę. Wymagania nie są zbyt duże, ale pamiętajmy, że ikon jest mnóstwo. Możemy trafić zarówno Pele, jak i jakiegoś bolca skalanego. Najniżej oceniona karta prime to co prawda 89, aczkolwiek znajdą się na niej niegrywalne myślę karty. Wyzwanie myślę, że bardzo ciekawe – też zależy od naszego szczęścia, ale ile kosztuje?

CENA I WYMAGANIA

EA życzy sobie, aby wymienić trzy składy, żeby dostać paczkę z ikoną PRIME. Te trzy składy, łącznie kosztują około 400 tysięcy monet. Jak na ten etap gry – myślę spoko, ale zawsze można trafić kartę poniżej tej ceny. Jakie zatem wymagania daje nam EA?

Chłopaki z Kanady chcą, aby wymienić trzy składy – 83+, 85+ oraz 86+. W każdym – to trzeba podkreślić, musimy przepalić kartę w formie. Zgranie raczej uda się utrzymać, ponieważ EA oczekuje zależnie od składu – od 55 do 70 zgrania. Nie jest tak źle, jak myślałem pod kątem wymagań. Chociaż, patrząc na ostatnie Urodziny FUT, mogłem się tego spodziewać 😀

Nie wiem, jak tam z tego SBC leci, aczkolwiek jakbym miał monety – skusiłbym się 😉 Tym odważnym, którzy zamierzają robić nowe wyzwanie, życzę powodzenia!

wczorajsze – pominięte przeze mnie wyzwania

W wyzwaniach oczywiście, jak żeby inaczej – srebrna karta. Ale naprawdę wyglądająca nieźle, jak na srebrniaka. Mowa o Stuarcie Dallasie. Myślę, że EA jeszcze więcej powinno wykorzystywać srebrne karty, bo niektóre mogą być naprawdę grywalne. Co więcej, teraz w tych wyzwaniach to co niektóre srebrniaki, zaraz wejdą do Gangu Gullita 😀

Powodzenia!

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....