SBC o ikonę w wersji prime! Czy warto?

Wczoraj EA uraczyło nas całkiem… udanym SBC, ale bez szału, a także wyzwaniami budowania składu o… ikonę w wersji prime!

Dziś krótszy news ode mnie, aczkolwiek ciekawy, bo kto by nie chciał ikony w wersji prime. Na miniaturce powyżej możemy właśnie je zobaczyć. EA dodało wczoraj do gry SBC o jedną taką kartę. Wymagania nie są zbyt duże, ale pamiętajmy, że ikon jest mnóstwo. Możemy trafić zarówno Pele, jak i jakiegoś bolca skalanego. Najniżej oceniona karta prime to co prawda 89, aczkolwiek znajdą się na niej niegrywalne myślę karty. Wyzwanie myślę, że bardzo ciekawe – też zależy od naszego szczęścia, ale ile kosztuje?

CENA I WYMAGANIA

EA życzy sobie, aby wymienić trzy składy, żeby dostać paczkę z ikoną PRIME. Te trzy składy, łącznie kosztują około 400 tysięcy monet. Jak na ten etap gry – myślę spoko, ale zawsze można trafić kartę poniżej tej ceny. Jakie zatem wymagania daje nam EA?

Chłopaki z Kanady chcą, aby wymienić trzy składy – 83+, 85+ oraz 86+. W każdym – to trzeba podkreślić, musimy przepalić kartę w formie. Zgranie raczej uda się utrzymać, ponieważ EA oczekuje zależnie od składu – od 55 do 70 zgrania. Nie jest tak źle, jak myślałem pod kątem wymagań. Chociaż, patrząc na ostatnie Urodziny FUT, mogłem się tego spodziewać 😀

Nie wiem, jak tam z tego SBC leci, aczkolwiek jakbym miał monety – skusiłbym się 😉 Tym odważnym, którzy zamierzają robić nowe wyzwanie, życzę powodzenia!

wczorajsze – pominięte przeze mnie wyzwania

W wyzwaniach oczywiście, jak żeby inaczej – srebrna karta. Ale naprawdę wyglądająca nieźle, jak na srebrniaka. Mowa o Stuarcie Dallasie. Myślę, że EA jeszcze więcej powinno wykorzystywać srebrne karty, bo niektóre mogą być naprawdę grywalne. Co więcej, teraz w tych wyzwaniach to co niektóre srebrniaki, zaraz wejdą do Gangu Gullita 😀

Powodzenia!

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL