Spieszcie się grać w starsze FIFY, tak szybko odchodzą. EA wyłącza serwery już niebawem w starszych FIFAch.

Pamiętacie niesamowitą FIFĘ 15? Albo na przykład narzekanie na FIFA 16 oraz wejście nowego silnika Frostbite w FIFA 17? Serwery w starszych FIFAch przestaną niedługo działać!

Dziś news z kategorii tych smutniejszych. Jeszcze nie tak dawno żegnaliśmy 14-stkę i grę online w niej. No ok, trochę przesadziłem, pod koniec 2017 roku. Starzy wyjadacze musieli pożegnać się ze swoimi składami. Prawdopodobnie niedługo serwery EA przestaną działać w jeszcze kilku wersjach. Eh…

Mianowicie mowa o FIFA 15, FIFA 16, FIFA 17 oraz FIFA 18. Oh, przecież te tytuły nie wydają mi się jeszcze tak stare. Przecież niedawno grało się w 18-stkę albo ogrywało się nowy silnik w 17-stce. 6 maja niestety FIFA Ultimate Team, Wirtualne Kluby, czy cokolwiek, w co grało się on-line – prawdopodobnie zniknie z tych wersji na zawsze. A szkoda, naprawdę, bo dla mnie z FIFA 18 będzie się ciężko rozstać. Jak pamiętam, zbudowałem tam naprawdę niezły skład i bardzo przyjemnie mi się grało. Powód wywalenia serwerów? EA raczej planuje zrobić miejsce na edycję z nowej generacji. Spójrzcie tylko na ten screen i zapamiętajcie sobie tą datę.

Oczywiście grać będzie można offline, na przykład szybkie mecze czy coś takiego, to pozostanie bez zmian. Całe szczęście, bo chętnie powrócę sobie kiedyś do 15-stki.

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL