Strona główna EA FC EA FC 24 Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?
EA FC 24FC Hot NewsUltimate Team

Status założyciela w EA SPORTS FC 24 – jak go uzyskać?

9.8k
Już na dniach oficjalna premiera EA SPORTS FC 24. Wiele miesięcy czekania od oficjalnej zapowiedzi nowej serii “EA FC” i wreszcie będziemy mogli wypróbować nowy tytuł. Dla tych, którzy kupią grę w jej wczesnym etapie, przewidziane są pewne benefity w postaci… tytułu Założyciela!
Czym jest status Założyciela?

Status założyciela to – jak twierdzą producenci gry – hołd dla fanów, którzy dołączyli do EA SPORTS FC™ na początku nowej ery Światowej piłki. Przede wszystkim ma to być wyróżnienie, które będzie przypisane do konta w każdej edycji EA SPORTS FC, a można je zdobyć tylko ten jeden raz. W jaki sposób? Do kiedy jest taka możliwość?

Jak zdobyć status Założyciela?

Aby zdobyć status Założyciela, wystarczy zagrać w EA SPORTS FC 24 do 1 listopada tego roku. Nie jest sprecyzowane, czy trzeba dokonać zakupu gry, czy można też wypróbować ją podczas korzystania z abonamentu EA Play. 

Czy status założyciela to coś innego niż założyciel Ultimate Team?

Tak. Założyciele Ultimate Team to gracze, którzy stworzyli swój klub w inauguracyjnym sezonie Ultimate Team. Będą oni korzystali z tego tytułu tak samo jak w poprzednich latach. Status założyciela dotyczy natomiast graczy, którzy pomagają nam rozpocząć nową erę Światowej piłki poprzez grę w EA SPORTS FC 24 przed 1 listopada 2023 r.

Nagrody dla założycieli

Założyciele będą wyróżnieni od razu po uruchomieniu EA SPORTS FC 24. Za każdym razem odtwarzana będzie specjalna animacja wczytywania upamiętniająca status założyciela. Widać to też w menu poprzez osobistą odznakę założyciela, która pojawiać się będzie na koncie EA SPORTS FC 24 i kolejnych edycjach.

Oprócz permanentnych symboli wskazujących na status założyciela, założyciele korzystać też będą z następujących nagród w grze na początku kampanii Ultimate Team™ w EA SPORTS FC 24. 

  • Odznaka założyciela
  • Ewolucje założyciela
  • Stroje założyciela
  • Zadania za PD założyciela
  • Stadionowy element kosmetyczny założyciela

Nagrody za bycie założycielem będą też dostępne w kolejnych odsłonach serii EA SPORTS FC. 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...