Strona główna EA FC EA FC 24 Wydarzenie Mad Ready. Potwierdzone karty i działanie eventu
EA FC 24Eventy i karty specjalneZapowiedzi

Wydarzenie Mad Ready. Potwierdzone karty i działanie eventu

801
Już dziś premiera gry EA SPORTS FC 24 dla tych, którzy zakupili wersję Ultimate. Dziś jest także dzień, w którym będziemy mogli zdobyć poraz pierwszy specjalne, eventowe karty. 
Pierwszym wydarzeniem w EA FC 24 jest dzisiejsze Mad Ready, które jest zorganizowane przy współpracy z firmą Nike. Kampania ta ma z pewnością na celu podkreślenie nowej współpracy EA SPORTS FC ze znaną marką odzieżową, ale musi także zapewnić ciekawsze podwaliny na start gry.

Jak będzie działać wydarzenie?

Wydarzenie “Mad Ready” nie będzie polegało na najzwyklejszym otwieraniu paczek i zdobywaniu ulepszonych kart. Zawodniczki i zawodnicy, których uda nam się zdobyć w paczkach, nie będą ulepszeni. Będziemy musieli wykonywać specjalne zadania przy użyciu kart Mad Ready, aby otrzymać benefity w grze. Nagrodą za ukończenie wszystkich wyzwań ma być paczka 85+ x2. 

Karty Mad Ready

Jeszcze przed startem wydarzenia poznaliśmy oficjalne karty Mad Ready. Przede wszystkim głównymi twarzami kampanii są zawodniczki – Alexia Putellas i Sam Kerr, ale trafić będzie można także Virgila Van Dijka, Enzo Fernandeza oraz Federico Chiesę. To potwierdzeni ambasadorzy kampanii Mad Ready.

 

Kiedy rusza wydarzenie?

Kampania Mad Ready startuje dziś – w piątek o godzinie 19:00 czasu polskiego tak, jak każde wydarzenie organizowane dotychczas w seriach FIFA Ultimate Team. W EA SPORTS FC ten czas się nie zmienia.

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...