Strona główna Bez kategorii Statystyki Fify 23 – znamy rekordy po 23 dniach!
Bez kategoriiEAEventy i karty specjalneFIFAFIFA 23Hot NewsPodsumowaniaUltimate Team

Statystyki Fify 23 – znamy rekordy po 23 dniach!

12

Wczoraj developerzy Fify – EA Sports opublikowali grafikę ze statystykami po 23 dniach od premiery. Większość z nich jest jednak dość mało zaskakująca.


Pierwszą statystyką jest statystyka rozegranych spotkań. Na wirtualnych murawach piłkarze mierzyli się między sobą niespełna 2 miliarda razy! Ten wynik z pewnością nie zaskakuje. W okresie po premierze pojawia się duże zainteresowanie grą, testowanie jej co jest równoznaczne z rozgrywaniem meczy.


Podczas 2 miliarda wirtualnych spotkań padło nieco ponad 4 miliardów goli! To wynik imponujący bo w każdym meczu padło średnio około 2,5 gola! Niesamowite jak bardzo rozstrzelana jest społeczność Fify, prawda?


Najpopularniejszą ligą jest angielski odpowiednik Ekstraklasy czyli Premier League. Ten wynik raczej nikogo nie dziwi, jest to w tym momencie najlepsza i najpopularniejsza liga na świecie.


Najskuteczniejszym piłkarzem po 23 dniach od premiery jest zawodnik grający we wspomnianej wcześniej lidze angielskiej w klubie Manchester United a jest to Marcus Rashford! Co o tym sądzicie? Podzielcie się tym z nami na serwerze discord na który was gorąco zapraszamy.


Francja czyli kraj Kyliana Mbappe, Paula Pogby czy chociażby Hugo Lorrisa został najpopularniejszą nacją w trybie FIFA Ultimate Team! Nic niespodziewanego francuscy piłkarze to gwarancja jakości!


Na boiskach było czuć taneczne ruchy! Najczęściej wykonywaną przez graczy cieszynką jest popularna w ostatnim czasie : Griddy Dance.


Teraz coś dla graczy bawiących się w trybie kariery, najczęściej w tym trybie kupowaliście Jude Bellinghama. To dobry utalentowany zawodnik, który w waszym składzie może doprowadzić was na szczyt!


Sam Kerr została najskuteczniejszą piłkarką. Jest to piłkarka żeńskiej drużyny Chelsea i reprezentantka Australii. Gratulujemy!


To już wszystkie statystyki! Słowami podsumowania jestem pod wrażeniem ilością strzelonych goli i rozegranych meczów i nie mogę doczekać się statystyk na koniec lipca! Do zobaczenia i miłego dnia!

Napisane przez
Oliwier

"Treniero". Człowiek od FM'a. Fan Liverpoolu i Barcelony.

Polecane artykuły

EAFC 24 – Jak wygląda tryb kariery w nowym EAFC?

Tryb kariery niezmiennie od paru lat, jest jednym z najpopularniejszych trybów FIFA,...

FIFA 23 CM Tweaks TU17.1

CM Tweaks to modyfikacja aktualizująca tryb kariery menedżera, który poprawia różne aspekty...

FIFA 23 MH82 Miniface Pack 23-24 TU17.1

MH82 wydał swój drugi darmowy pakiet miniface’ów do FIFY 23 przygotowany pod...

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc...