FIFA 23: Dodatek World Cup 2022 – nowe wieści!

Wreszcie pojawiło się więcej informacji dot. dodatku World Cup 2022, który ma się pojawić w FIFA 23, ale przede wszystkim w trybie FIFA Ultimate Team. Kiedy będziemy mogli w niego zagrać? A przede wszystkim – co w nim otrzymamy nowego? Odpowiem na to wszystko za chwilę.

Dodatek mundialowy World Cup 2022 będzie dostępny już 9 listopada 2022 roku, czyli za delikatnie ponad tydzień. Otrzymamy w nim całą masę ciekawych rzeczy, ale będzie się to nieco różnić niż dodatek w FIFA 18, o czym powiem za chwilę. Co może bawić – będziemy mieli tylko dwie turniejowe areny, co jest wg. mnie nieco żartem, bo mając tyle czasu na dopicowanie tego dodatku, oczywiście są niedociągnięcia. Trudno. W grze poza stadionami będzie dostępna oczywiście także oficjalna piłka mistrzostw, wszystkie reprezentacje i ich stroje, a także rzecz firmująca – sam puchar World Cup.
Mundialowy dodatek do FIFA 23 umożliwi nam między innymi rozegranie turnieju offline, online, a także rozegranie turnieju LIVE składami, które zostały wybrane w rzeczywistości. Fajny bajer z tym ostatnim, ale ogólnie to są informacje, których się spodziewaliśmy.

Najciekawsze, co nas interesuje to FUT. Nie otrzymamy osobnego trybu FUT World Cup, a karty mundialowe, będą wydawane w seriach eventowych, a także zwykłych. Dostaną je zawodnicy ze wszystkich 32 krajów, które zakwalifikowały się na mistrzostwa i będą one usunięte z klubu kilka miesięcy po nich. Jeśli chodzi o poniższe designy kart, to nic nowego, bo realnie to wszystkie wyciekły już parę tygodni przed samym ich ogłoszeniem. W FUT 23 dostępny będzie cały sezon wyzwań poświęconych mistrzostwom świata.

News opracowany na podstawie oficjalnego traileru:

Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL