FIFA Mobile FIFA WORLD CUP 2022™

TURNIEJ FIFA WORLD CUP 2022™

Witamy w głębokim zanurzeniu w turnieju FIFA World Cup 2022™! Tryb turniejowy będzie dostępny w nadchodzącej aktualizacji śródsezonowej. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o tym nowym trybie gry. Przygotuj się z wyprzedzeniem i przygotuj się na poprowadzenie swojego zespołu do chwały!

PRZEGLĄD

Rozegraj cały Turniej ze wszystkimi 32 zakwalifikowanymi Drużynami Narodowymi, a także 15 niezakwalifikowanymi Drużynami Narodowymi.

  • Stroje i herby reprezentacji FIFA World Cup 2022™, piłka meczowa oraz możliwość gry na autentycznych stadionach FIFA World Cup 2022™ (Al Bayt i Lusail).
  • Niestandardowy komentarz do FIFA World Cup 2022™ zapewniający najbardziej wciągającą atmosferę meczu, dostępny w wielu językach.
  • Interfejs użytkownika (UI) turnieju FIFA World Cup 2022™ i pakiet transmisji, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w akcji.

DRUŻYNY NARODOWE

Po wybraniu poziomu trudności rozpocznij swoją przygodę z FIFA World Cup 2022™, wybierając kraj, który chcesz poprowadzić do zwycięstwa. Wybranie jednej z 15 dodatkowych Drużyn Narodowych zastąpi jedną z 32 zakwalifikowanych Drużyn Narodowych. 

Ocena w gwiazdkach pokazuje OVR twojego narodu. Drużyny z wyższymi ocenami gwiazdek będą miały wyższych graczy OVR i lepsze statystyki.

Wybierz swój zespół i naciśnij przycisk Przegląd zespołu w lewym dolnym rogu, aby wyświetlić skład zespołu i szczegóły przed dokonaniem wyboru.

TRUDNOŚĆ

Turniej FIFA World Cup 2022™ ma sześć poziomów trudności, które najlepiej pasują do twoich umiejętności: początkujący, amator, półprofesjonalista, profesjonalista, klasa światowa i legendarny.

Aby odblokować poziomy światowe i legendarne, wygraj turniej na wcześniejszym poziomie trudności. Wygraj turniej na profesjonalnym, aby odblokować World Class i wygraj turniej na World Class, aby odblokować legendarny. Zdobywaj różne nagrody w zależności od wybranego poziomu trudności.

TURNIEJ

Teraz, gdy już wybrałeś swój zespół, stworzyłeś idealny skład i wybrałeś poziom trudności, nadszedł czas na rozpoczęcie przygody z FIFA World Cup 2022™!

Przed rozpoczęciem turnieju masz szansę przejrzeć losowanie fazy grupowej. Domyślnie 32 zakwalifikowane reprezentacje narodowe są rozmieszczane zgodnie z rzeczywistym losowaniem turnieju, ale jeśli chcesz, możesz przetasować losowanie do trzech razy! Jeśli żadna z nowych grup nie pasuje do Twojego zespołu, możesz powrócić do domyślnego losowania Turnieju, naciskając przycisk Domyślne.

Naciśnij przycisk Kontynuuj, aby przejść do Centrum Turniejów, gdzie możesz zmienić swój skład, wyświetlić harmonogram/nawias turniejowy i sprawdzić nagrody.

Gdy będziesz gotowy, naciśnij przycisk Graj, aby rozpocząć swój pierwszy mecz FIFA World Cup 2022™!

Graj w turnieju FIFA World Cup 2022™ do 3 razy w tygodniu, z możliwością wykorzystania punktów FIFA Points, aby uzyskać więcej okazji do rozegrania.

NAGRODY

Zdobywaj nagrody w oparciu o postępy w turnieju i wybrany poziom trudności, kończąc turniej. Nagrody mogą obejmować zawodników World Cup i walutę nadchodzącego wydarzenia FIFA 2022 World Cup™ Live, które wykorzystasz do stworzenia Ultimate Team™.

Gdy wydarzenie na żywo rozpocznie się 17 listopada i później, możesz zdobyć specjalnych graczy Pucharu Świata za wygranie turnieju. Dodaj tych ciężko zarobionych graczy do swojego Ultimate Team™.

NA ŻYWO

OVR na żywo to funkcja, dzięki której OVR graczy podstawowych może zwiększyć swoje OVR i statystyki. Ta funkcja jest obecnie dostępna tylko w trybie turniejowym FIFA World Cup 2022™. 

  • Na podstawie rzeczywistych występów wszyscy gracze w zwycięskiej drużynie otrzymają +1 OVR i +1 do wszystkich swoich statystyk za każde zwycięstwo w FIFA World Cup 2022™. Oznacza to, że występy Twoich ulubionych drużyn i zawodników w prawdziwym turnieju będą miały bezpośredni wpływ na ich OVR i statystyki w FIFA Mobile!
  • Zawodnik meczu otrzyma dodatkowe +1 do swojego OVR i statystyk. 
  • Wybór społeczności! W mediach społecznościowych mogą pojawić się możliwości określenia dodatkowych OVR i zwiększenia statystyk dla ulubionych graczy.

To koniec trybu turniejowego, który pojawi się w grze FIFA Mobile 8 listopada 2022 roku. Aby otrzymywać najnowsze aktualizacje gry FIFA Mobile, śledź nas na @EAFIFAMOBILE !

Do zobaczenia na boisku

– Zespół FIFA Mobile

 

*60 FPS dostępne tylko na niektórych urządzeniach. Zobacz https://go.ea.com/r8RSc wymagania