Trailer FIFA 20- Tryb Volta!

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”news 01″ _builder_version=”3.19.7″ header_text_align=”justify” text_line_height=”1.5em” saved_tabs=”all”]

A więc dostaliśmy trailer! Ale też garść informacji. Oto one:

– Otrzymamy nowy tryb o nazwie “Volta” który jest po prostu  FIFĄ Street.
– Najważniejszą informacją z nim związaną jest to, że będzie można w nim grać ONLINE.
– Stworzymy w nim swojego awatara (kobieta lub facet) którego bedziemy mogli spersonalizować
– Kilka boisk z całego świata, typu kanały w Amsterdamie, boisko w angielskim mieście czy dach wieżowca w Tokio.
Kilka trybów rozgrywania meczów: 3v3 Rush (bez bramkarzy), 4v4 Rush(bez bramkarzy), 5v5 i  klasyczny futsal. Każdy wariant będzie mieć  odpowiednie boisko (trochę szkoda że nie ma panna rules ;/)
Tryby gry, z którymi zetkniemy się w trybie “Volta” to: budowanie własnej drużyny w tak zwanym “Volta World”, rozbudowywanie swojej postaci w “Volta Story Mode” oraz pięcie się po szczeblach poszczególnych lig w ramach “Volta League”, a także najprostsza gra swoimi ulubionymi drużynami przez “Volta Kick-Off”

Oczywiście FIFA 20 dostanie trzy rodzaje gry na premierę, wersje Standard, Champions oraz Ultimate. Nie różnią się one niczym od zeszłorocznej edycji gry (mówimy o tym co dostajemy w FUT). Wersja Ultimate będzie dostępna 24 września, pozostałe 27.  Koszt wersji Standard to 249zł,  Champions 339zł. Nie podano jeszcze ceny najbogatszej wersji.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi