Strona główna EA FC EA FC 24 UEFA EURO 2024 jednak w EA FC 24? Wszystko na to wskazuje!
EA FC 24Przecieki

UEFA EURO 2024 jednak w EA FC 24? Wszystko na to wskazuje!

864
UEFA EURO 2024 w grze EA FC 24 to był temat, który przez krótki czas istniał na Twitterze w tegoroczne wakacje. My także informowaliśmy o możliwym dodaniu do gry nowego turnieju, i wszystko wskazuje na to, że będzie on dostępny w grze!

EA SPORTS słynie z robienia niezłych przecieków. Podrzuca wręcz graczom informacje, które nie powinny być ujrzeć światła dziennego. Teraz zobaczyliśmy coś, czego w teorii nie powinniśmy byli zobaczyć – informację o tym, że UEFA EURO 2024 pojawi się w grze.
Tego EA SPORTS nie ukryło – gracze znaleźli w samej bazie danych gry informacje o UEFA EURO 2024. Producenci gry mieli zyskać licencje na ten wielki, europejski turniej reprezentacyjny. I nie zostanie on wykorzystany jedynie w postaci osobnego trybu gry, gdzie będziemy mogli grać turnieje reprezentacją. Specjalne karty wejdą także do Ultimate Team.

I właśnie taki rodzaj kart znalazł jeden z graczy – Piotrek – i udostępnił go na naszej zaprzyjaźnionej grupie na Facebooku – “EA SPORTS FC – POLSKA”. Na zrobionym przez nas zrzucie ekranu z aplikacji mobilnej “Companion”, w której zarządzamy naszym zespołem z Ultimate Team widać nowy rodzaj kart – “Droga do fazy pucharowej UEFA EURO”.

Tak więc, jeśli ta informacja się potwierdzi, w grze na ten turniej może pojawić się Allianz Arena – stadion Bayernu Monachium, który ze względu na problemy licencyjne musiał zostać usunięty z gry lata temu – wreszcie powróci. O tym też debatowano jakiś czas temu na Twitterze.

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...