UFL Journey- AI, custcenki, Nowy szkielet piłkarza!

YouTube video playerPo ogłoszeniu przełożenia UFL późnym latem, zespół Strikerz ciężko pracował nad ulepszeniem darmowej piłki nożnej i zaspokojeniem potrzeb fanów. Wydaje się, że ten proces się opłaca.

Przy okazji ostatniego dziennika wideo twórcy udostępnili ważne aktualizacje, ujawniając, że podstawy gry są już kompletne, a szczegóły pozostają do dopracowania : błędy, animacje, realizm, to aspekty, nad którymi zespół koncentruje się bardziej niż kiedykolwiek.

W szczególności Strikerz poświęcił ponad rok pracy sektorowi animacji i kinematografii, mając za zadanie stworzenie realistycznych i zabawnych przerywników, które mogą zwiększyć poczucie immersji gracza , na przykład poprzez odtworzenie drgań kamery podczas uroczystości .

Zespół zdradza, że ​​wiele uwagi poświęcono wówczas zachowaniu członków drużyny, którzy będą w stanie zareagować na każdą sytuację w grze i dostosować się do wyborów gracza . Wszystko to będzie możliwe dzięki asyście AI, ale także dzięki bezpośrednim radom wybranej drużyny profesjonalnych piłkarzy.

Członkowie Strikerz ujawnili również, że pozytywnie zareagowali na krytykę społeczności dotyczącą realizmu gry , w związku z czym odbudowali szkielet wirtualnego sportowca od podstaw, aktualizując go o znacznie bardziej złożone ruchy i zbliżając jego zachowanie do prawdziwego ludzkiego szkieletu. Oczywiście będzie to miało wpływ nie tylko na pojedynczego gracza, ale także na różne interakcje, takie jak starcia w grze lub oznaczanie.

Przypominamy, że darmowa piłka nożna UFL jest spodziewana na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S|X, Xbox One i PC w 2023 roku.