Strona główna FC Hot News Aktualizacje UFL Journey- AI, custcenki, Nowy szkielet piłkarza!
AktualizacjeFC Hot NewsPublicystykaUFL

UFL Journey- AI, custcenki, Nowy szkielet piłkarza!

79
Po ogłoszeniu przełożenia UFL późnym latem, zespół Strikerz ciężko pracował nad ulepszeniem darmowej piłki nożnej i zaspokojeniem potrzeb fanów. Wydaje się, że ten proces się opłaca.

Przy okazji ostatniego dziennika wideo twórcy udostępnili ważne aktualizacje, ujawniając, że podstawy gry są już kompletne, a szczegóły pozostają do dopracowania : błędy, animacje, realizm, to aspekty, nad którymi zespół koncentruje się bardziej niż kiedykolwiek.

W szczególności Strikerz poświęcił ponad rok pracy sektorowi animacji i kinematografii, mając za zadanie stworzenie realistycznych i zabawnych przerywników, które mogą zwiększyć poczucie immersji gracza , na przykład poprzez odtworzenie drgań kamery podczas uroczystości .

Zespół zdradza, że ​​wiele uwagi poświęcono wówczas zachowaniu członków drużyny, którzy będą w stanie zareagować na każdą sytuację w grze i dostosować się do wyborów gracza . Wszystko to będzie możliwe dzięki asyście AI, ale także dzięki bezpośrednim radom wybranej drużyny profesjonalnych piłkarzy.

Członkowie Strikerz ujawnili również, że pozytywnie zareagowali na krytykę społeczności dotyczącą realizmu gry , w związku z czym odbudowali szkielet wirtualnego sportowca od podstaw, aktualizując go o znacznie bardziej złożone ruchy i zbliżając jego zachowanie do prawdziwego ludzkiego szkieletu. Oczywiście będzie to miało wpływ nie tylko na pojedynczego gracza, ale także na różne interakcje, takie jak starcia w grze lub oznaczanie.

Przypominamy, że darmowa piłka nożna UFL jest spodziewana na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S|X, Xbox One i PC w 2023 roku.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....