Strona główna EA FC EA FC 24 Utalentowani i nieznani piłkarze w EA FC 24. Idealni, aby rozwinąć ich w karierze
EA FC 24Kariera

Utalentowani i nieznani piłkarze w EA FC 24. Idealni, aby rozwinąć ich w karierze

223
Jednym z sposobów na zbudowanie świetnej drużyny do kariery menadżera jest znalezienie regena jakiegoś dobrego piłkarza. Można też wychować jakiegoś piłkarza w szkółce juniorów. Nowa gwiazda twojego zespołu będzie wtedy znaleziona przez twojego skauta. Można szukać prawdziwych piłkarz z potencjałem.

Oto przykładowe talenty do kariery menadżera:
  • – Lennon Miller 61 -> 87 (+26) to szkocki piłkarz grający na pozycji pomocnika w zespole Motherwell. Jest wart ok. 1.3 mln euro. Pensje można zaproponować 500 euro tygodniowo. Posiada 3 gwiazdki słabszej nogi oraz 2 gwiazdki sztuczek. Ma klauzule odstępnego wynosząca 3.6 mln euro. Jest bardzo szybki i ma dobre opanowanie piłki.
  • – Samtiago López 64-> 85 (+21) to argentyński piłkarz grający na pozycji skrzydłowego w drużynie Independent. Jest wart ok. 1.8 mln euro. Pensje można zaproponować 800 euro tygodniowo. Jego klauzula odstępnego wynosi 4.6 mln euro. Jest to bardzo szybki piłkarz. Swoją grą przypomina Leo Messiego
  • – Sebastiano Desplanches 68-> 82 (+14) to włoski piłkarz grający na pozycji bramkarza w klubie Serie B Palermo. Jego wartość rynkowa wynosi 2.5 mln euro. Najlepiej zaproponować mu pensje o wysokości 1 tyś euro tygodniowo. Ten bramkarz bardzo słabo gra nogami, ale dobrze łapie piłki. Jest to dobra oferta dla klubu posiadającego budżet o wysokości przynajmniej 5 mln euro.
  • – Luke Haris  65->82 (+17) to zawodnik grający na pozycji ofensywnego pomocnika w klubie Efl League One Exeter City. Jego wartość wynosi 1.8 mln euro. Musimy zaproponować mu dużą tygodniówkę o wysokości 5 tyś euro tygodniowo. Taka pensja jest związane, że zawodnik jest na wypożyczeniu z Fulham. Gdy dasz mało pieniędzy to zawodnik nie będzie skłony do przejścia do waszego zespołu. Ten zawodnik to dobra opcja na drugi sezon. Piłkarz jest zwinny, ale wolny.
  • – Brian Romero 48 -> 73 (+25) jest to amerykański zawodnik występujący w zespole Charlotte. Może występować na prawym skrzydle ewentualnie na prawej pomocy.
    Jego wartość to zaledwie 150 tyś euro. Jest to dobra okazja dla zespołu biednego by go ściągnąć. Pensje wynosi 500 tyś tygodniowo. Ma bardzo dobrą równowagę.

To były przykłady jedne z kilkuset zawodników w EA FC 24, ale tak jak wspominałem by znaleźć dobrego zawodnika z potencjałem można także szukać piłkarzy przez skauta.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Reprezentant Polski z odwzorowaną twarzą w FC 24. Podobny?

Aktualizacja Title Update #15 do gry wprowadziła nie tylko dodatek związany z...

Nowy sezon wyzwań w FC 24 Ultimate Team. “Festiwal futbolu”, czyli szał reprezentacyjny

Już dziś wychodzi aktualizacja zawierająca dodatek EURO 2024, a zatem także dziś...

Znamy zawartość aktualizacji z EURO 2024 do FC 24!

O godzinie 18:00 EA SPORTS ukazało zawartość jutrzejszej aktualizacji dodającej do gry...

Wiemy, kiedy ukaże się dodatek EURO 2024 do FC 24. Zapinajcie pasy

Już za 10 dni turniej EURO 2024, więc najwyższy czas aby wystartować...