Strona główna EA FC EA FC 25 EA FC 25 bez Interu Mediolan. Dlaczego?
EA FC 25Przecieki

EA FC 25 bez Interu Mediolan. Dlaczego?

590

Maj to miesiąc, w którym pojawiają się pierwsze przecieki o nowej odsłonie gry. EA Sports planuje stworzyć kolejną część EA Sports FC. Już wiemy, że kolejna część serii będzie pozbawiona oryginalnej nazwy oraz emblematów jednego z czołowych klubów.
Inter Mediolan zawsze występował w grach serii FIFA i FC, ale w przyszłej edycji go nie zobaczymy. Wszystko jest to związane z brakiem uzyskania licencji przez firmę Electronic Arts. Produkt od EA to najpopularniejsza gra piłkarska, która bezkonkurencyjnie przejęła rynek gier sportowych. Mimo to firma Konami stara się nawiązać do dawnego pojedynku PESA z FIFĄ i co jakiś czas podbiera Kanadyjczykom znane marki. To idealnym moment na zabieranie partnerów EA, ponieważ gra przechodzi słaby okres. Tym razem trafiło na Inter Mediolan. Taka sytuacja nie pojawia się pierwszy raz. Od FIFY 20 do FIFY 22 Juventus nie pojawił w popularnej grze piłkarskiej. Przez ten czas najbardziej utytułowany klub we Włoszech występował pod nazwą  Piemonte Calcio. W FIFIE 22 dołączyło do nich Lazio, As Roma i Atalanta Bergamo. Wszystkie te zmiany są związane pomiędzy włoskimi klubami, a Konami – twórcami eFootball (dawniej Pro Evolution Soccer). Gra jest bezpłatna.

Jak podaje konto SPONDA NERRAZZURRA na platformie X nazwa Inter Mediolan zmieni się w Milano Calcio. Zmiany wejdą w życie 1 lipca tego roku. Zmiana nazwy wiąże się ze zmianą herbu. Będzie on przypominał dawny herb klubu z Mediolanu. Możliwe jest to, że jest to tylko roczna zamiana a w kolejnych edycjach Inter wróci do gry EA FC.

 

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Nowe kluby w Ekstraklasie w EA FC 25. Czy zobaczymy polski stadion?

Od 2007 roku w grze piłkarskiej EA pojawia się nasza polska Ekstraklasa....

To on ma otrzymać kartę ikony w EA FC 25. Niedawno zakończył karierę

Sensacyjne wieści! Mamy pierwsze przecieki, kto może otrzymać kartę ikony w EA...

Rewolucja roli trenera w FC 25 Ultimate Team? Nowe przecieki

Trenerzy w Ultimate Team przez lata pełnili dość marginalną rolę. Ich użyteczność...

Co nowego w EA FC 25? Przecieki, licencje, stadiony

Za 3 miesiące będziemy mogli zagrać w kolejną edycję gry EA. W...