Strona główna EA VAR w EA FC 25?! Co na to producenci?
EAFC Hot News

VAR w EA FC 25?! Co na to producenci?

461
Od 6 lat sędziowie używają sytemu VAR, który pomaga im w podejmowaniu decyzji. Wspomaga im zapisy nagrań z specjalnych kamer. Pomimo próśb graczy i ekspertów dalej EA SPORTS nie wykorzystało tego w swojej grze. 
  
Na temat tego wypowiedział się sam dyrektor ds. kreatywności w grze EA Sports FC 24 ‘’ Oczywiście, że chcielibyśmy mieć system VAR w naszej grze. […] „Myślę, że zależy to również od trybu gry, w którym grasz. Jeśli grasz w coś bardziej realistycznego, w trybie kariery, sensowne jest wprowadzenie pewnych mechanik wokół VAR”. – po tej krótkiej wypowiedzi może zauważyć, że jest to bardzo prawdopodobnie zobaczymy system VAR w kolejnych edycjach gry. Według mnie VAR jak zobaczymy to tylko w karierze zawodnika i karierze menadżera, ponieważ wprowadzenie tego do gry online może skutkować kolejnymi błędami w UT. River odpowiedział także, że EA Sports FC 25 jako gra nie wymaga VAR-u, gdyż system doskonale rozwiązuje wszelkie kontrowersje. To powiedziawszy, w przeciwieństwie do innych wywiadów, w tym przypadku twórca był bardziej otwarty na możliwość zobaczenia mechaniki w innym renderowaniu gry i wyobraził sobie, jak by to wyglądało. EA chodzi o to, że FC 25 jest nie potrzebny system VAR, bo jak jest karny lub faul komputer to od razu widzi, więc możemy się spodziewać zaledwie jakiejś animacji. Jak sędzia podchodzi do VAR i bada sytuację. Będzie to podobne do tego co mamy w grze, ale innego systemu, czyli technologia goal-line. 
 
Podsumowując zobaczenie VAR-u w przyszłej edycji jest prawdopodobne, ale raczej EA nie będzie ryzykował błędami, które mogą kosztować kolejnymi protestami graczy. Przed każdą edycją producenci wspominają nam o VARZE, ale zawsze kończyło to się na pogłoskach.

Informacje: YouTube/@ReFIFA
Źródło: obrazek TVP SPORT/ PAP

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Turniej Extraliga Games już niebawem – trwają zapisy. W puli nagród aż 5000 zł!

To może być najgorętsze wydarzenie tego lata związane z FC 24, ale...

OFICJALNIE: Tak wygląda okładka FC 25. Jest taka, jak mówiliśmy

Ostatnio poznaliśmy gwiazdę okładki FC 25 w wersji Ultimate. Dziś, jeszcze przed...

OFICJALNIE: Znamy okładkę FC 25 Ultimate Edition! Najlepsza okładka od lat?

No i startujemy z oficjalnymi informacjami odnośnie EA SPORTS FC 25. Potwierdzić...

Polish Expansion Patch 24 TU17 razem z ligą brazylijską – takiego połączenia jeszcze nie było!

Znany fanom modów do FC 24 Polish Expansion Patch ma swoją reedycję!...