Strona główna FC Hot News VOLTA FOOTBALL! Nowa historia w FIFA 20!
FC Hot NewsFIFAFIFA 20

VOLTA FOOTBALL! Nowa historia w FIFA 20!

123

Witamy w EA SPORTS VOLTA FOOTBALL, świecie, w którym ulice i stadiony wpływają na siebie. Reprezentujemy wszystkie nowe miejsca i prawdziwą piłkę nożną dzięki autentycznej kulturze, kreatywności i stylowi gry jednostronnej.

Piłka nożna została przywrócona do płynnego, radosnego i energetycznego rdzenia, a małe doświadczenie piłki nożnej było jedną z najbardziej pożądanych funkcji społeczności od kilku lat. Nie mieliśmy czegoś takiego zintegrowanego w jednym produkcie FIFA od czasów FIFA 98 i cieszymy się, że możemy w końcu dostarczyć to, co opracowaliśmy za kulisami. To powiedziawszy, ważne jest, aby pamiętać, że VOLTA FOOTBALL z pewnością nie jest tylko FIFA Street lub Indoor z lat ubiegłych. To piłka nożna uliczna zbudowana po raz pierwszy na bazie naszego silnika Frostbite!Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić autentyczną rozgrywkę i tryby gry, które są zasadniczo pionierskie i wciągające. Dzisiaj cieszymy się, że możemy dać ci swój pierwszy szczegółowy wygląd.

To, co odkryjesz dzięki VOLTA FOOTBALL, to symulacja płynna, zręczna, zabawna i konkurencyjna, zapewniająca unikalne sposoby atakowania przeciwnika, a jednocześnie niezwykle łatwa do podniesienia i grania. Wyobraź sobie przepustkę do ściany, w której ściana staje się Twoim członkiem drużyny, a po naciśnięciu przycisku podania przesuwasz się obok przeciwnika, aby zdobyć szansę na bramkę. Lub zwykłym ruchem w górę i nad głową przeciwnika, aby stworzyć miejsce na bramkę. W dalszej części tych notatek zajmiemy się szczegółami tego, co sprawia, że ​​gra VOLTA FOOTBALL jest świetna.

Dowiemy się również o doświadczeniu VOLTA FOOTBALL, które zaczyna się od ciebie i jak budujesz swoją postać. Po raz pierwszy uchwyciliśmy kulturę i różnorodność nie tylko gry ulicznej, ale także ludzi, którzy w nią grają. Możesz stworzyć postać na swój obraz i przemierzać głęboki i wciągający świat z wieloma sposobami gry.

To powrót ulicznego futbolu do serii FIFA przedstawionej jak nigdy wcześniej. Nadszedł czas, aby wkroczyć na nowy poziom dzięki EA SPORTS VOLTA FOOTBALL.

PIŁKA NOŻNA VOLTA

Projektując i planując rozgrywkę dla VOLTA FOOTBALL, zespół podjął się ogromnego wyzwania, jakim było uchwycenie klimatu gry na ulicach bez utraty istoty tego, co uczyniło FIFA takim, jakim jest dzisiaj.

Aby to osiągnąć, stworzyliśmy grę VOLTA FOOTBALL na bazie silnika FIFA Gameplay, ciężko pracując nad rozwojem i dopracowaniem istniejących elementów gry, dodając nowe i zasadniczo unikalne mechanizmy. Naszym celem jest sprawienie, aby gra była bardziej dostępna i bardziej dynamiczna, węższa i pełna stylu.

Przyjrzyjmy się niektórym aspektom, które sprawiają, że gra VOLTA FOOTBALL wydaje się wyjątkowa, ale jednocześnie znana.

Różnorodność rozgrywki

Jednym z naszych celów jest zapewnienie graczom dużej różnorodności i różnorodności w grze VOLTA FOOTBALL. Aby to zrobić, rozgrywka jednostronna ma różne tryby, każdy w różnych okolicznościach i określonych kombinacjach reguł. Kolejnym z naszych głównych filarów było stworzenie doświadczenia, które jest łatwe do zdobycia, ale jednocześnie ma wystarczającą głębokość, aby gracze chcieli mierzyć się ze sobą i konkurować na wysokich poziomach umiejętności.

Uproszczone zasady
W VOLTA FOOTBALL nie ma zmian, spalonych, kontuzji, żółtych lub czerwonych kartek, a nawet zmęczenia / wytrzymałości. Odbywa się to w celu stworzenia bardziej dostępnej, przyjemnej i płynnej gry.

Typy dopasowania
Istnieje wiele rodzajów dopasowań, których chcemy, abyś doświadczył w grze jednostronnej. Każdy typ meczu oferuje inny element i stwarza różnorodne sytuacje, których nigdy wcześniej nie widziałeś w grze 11v11. Te mecze mają również unikalne zachowania AI w zakresie formacji i rotacji, aby umożliwić ci grę z wybraną taktyką.

Podziały typów dopasowania są następujące:

Rush Keepers: w trybie 3v3 i 4v4 Rush to tryb uliczny bez bramkarzy i małych bramek, w którym każdy gracz ma swój udział we wszystkich aspektach gry, zarówno strzelając, jak i blokując strzał.

Street with Keepers: rozgrywany w trybach 4 na 4 i 5 na 5, to tryb uliczny z bramkami i bramkami wielkości Futsala, który łączy bezpieczeństwo bramkarza z własnymi zasadami i osobowością ulicy.

Futsal to doświadczenie 5-osobowe z bardziej autentycznymi zasadami, sędziami i bardziej uporządkowanym rodzajem gry. Dostępne formacje są takie same jak ulica 5 na 5 z opiekunami.

Środowiska

Oprócz typów dopasowania, każde środowisko można dostosować i zapewnia ciekawe warianty urządzeń. Gracze mogą grać w mecze ze ścianami lub bez ścian, a większość stadionów pozwala graczom wybrać odpowiednią opcję. Ściany wpłyną również na przebieg gry i niektóre zasady gry, więc wybieraj ostrożnie.

Kolejnym charakterystycznym elementem VOLTA FOOTBALL jest to, że istnieją 3 różne wielkości boiska, Mały, Średni i Duży, tworząc interesującą dynamikę rozgrywki i umożliwiając wypróbowanie nowych strategii dla każdej konfiguracji.

Szczegółowe zasady
W grze VOLTA FOOTBALL obowiązują unikalne zasady w zależności od okoliczności meczu. Możesz łączyć poniższe zasady, tworząc bardzo interesujące typy dopasowania. Na przykład mecz Street 3v3 Rush ze ścianami jest zupełnie inny niż mecz uliczny 4v4 bez ścian.

Mecze jednostronne są szybkie i przyjemne, a każda połowa to tylko 3 minuty gry w czasie rzeczywistym. Minutnik maleje tylko wtedy, gdy piłka jest w grze, a każda dodatkowa połowa czasu to 1 minuta gry w czasie rzeczywistym.

Typy meczów ulicznych mają łagodniejsze zasady i pozwalają na bardziej płynny styl gry. Ilekroć w meczach ulicznych doszło do faulu, gra zostanie wznowiona od miejsca najbliższego faulu. Nie ma rzutów wolnych i po ponownym uruchomieniu piłka jest natychmiast uznawana za grę.

Ściany w większości przypadków zapobiegają wypadnięciu piłki z gry. Jeśli piłka wypadnie poza boisko (ponad ścianami), rozpocznie się ponownie z bramkarzem lub zawodnikiem blisko bramki, w zależności od rodzaju meczu.

Środowiska bez ścian pozwalają na kopnięcia i rzuty rożne. Kopnięcia są nowym zestawem elementów i zapewniają szybsze wznowienie gry za pomocą podań na ziemi lub lobu.

Mecze pośpiechu mają również określone zasady. Ponieważ nie ma bramkarzy, oznacza to, że rzuty rożne lub rzuty karne nie są dozwolone. Ilekroć mecz zakończy się remisem w trybie Szczytu, przejdzie on w tryb „Wygrana następnego gola” z nieograniczonym czasem.

Każdy mecz z bramkarzem pozwala na rzuty karne, rzuty rożne i rzuty karne. Po meczu z bramkarzami, który zakończy się remisem, po 2 dogrywkach dodatkowa bramka w Złotej Bramce, a następnie najlepsza z trzech rzutów karnych. Kary w grze jednostronnej są zgodne z nową mechaniką kar FIFA 20.

Mecze Futsal mają surowsze zasady i sędziów, które są mniej łagodne niż uliczne. Futsal to jedyny tryb, w którym dostępne są bezpośrednie rzuty wolne, które również udostępniają nowy system FIFA 20 Free Kick. Futsal jest zawsze rozgrywany na dużym boisku, bez murów i z bramkarzem.

Kolejną unikalną zasadą Futsal są Gromadzone Faule, w których szósty faul skutkuje rzutem karnym z drugiego pola karnego na przeciwnika. Każde późniejsze faulowanie spowoduje również karę. Zgromadzone Faule resetują się co pół, z wyjątkiem dogrywki, w której kontynuują budowanie.

Zespół dodał również nową mechanikę, która pozwala na zdobycie ostatnich sekund. Na przykład, jeśli piłka wpadnie do siatki po upływie czasu, a strzał został wykonany przed upływem czasu, liczony jest jako bramka. Ta mechanika dodaje emocji i nieprzewidywalności do ostatnich sekund meczu.

Nowa mechanika i styl

W grze VOLTA FOOTBALL zastosowano wiele nowych mechanizmów i detali, które sprawiają, że wydaje się świeży i wyjątkowy. Niektóre z głównych aspektów, które chcieliśmy podkreślić, to styl, swobodny ruch i autentyczne zachowania na ulicy.

Ruch i dynamika
Skoncentrowaliśmy się na tworzeniu autentycznego pozycjonowania i rotacji w oparciu o opinie prawdziwych piłkarzy ulicznych. Każda formacja i każda mentalność wpływają na to, jak gracze poruszają się i zachowują na boisku.

Ruch jest bardziej swobodny, a gracze powinni przyczyniać się do większości obszarów gry, zarówno defensywnych, jak i ofensywnych. Jest to szczególnie prawdziwe w meczach Rush, w których oczekuje się, że wszyscy będą mogli strzelać i blokować strzały na bramkę.

Gracze mogą zmieniać mentalność zrównoważoną, atakującą i defensywną. W odróżnieniu od 11 na 11, zmiana mentalności nie zmienia twojej formacji, ale wpływa na zachowanie twoich graczy, z większą ilością biegów lub większym wycofywaniem się oraz na ich pozycję podczas meczu.

Gry uliczne i Futsal również restartują się bardzo szybko, z szybkimi cięciami i bardzo małą ilością scen pomiędzy zabawami.

Własna fizyka piłki
Korzystając z nowej fizyki FIFA 20 Ball, udało nam się stworzyć piłkę o innym rozmiarze i wadze niż w zwykłej grze. Ta mała jednostronna piłka toczy się więcej i odbija się znacznie mniej niż piłka pełnowymiarowa.

Fizyka piłki pozwoliła nam również stworzyć różne typy ścian, które zmieniają sposób gry. Niektóre stadiony mają twarde ściany, a niektóre mają miękkie ściany, a niektóre mają kombinację obu, dzięki czemu rozgrywka jest bardzo aktywna.

 •  Twarde ściany – betonowe i drewniane ściany zapewniają większe odbicie i pozwalają piłce utrzymać większy ruch.
 •  Miękkie ściany – ściany łańcucha zapewniają większą amortyzację i sprawiają, że piłka traci prędkość podczas uderzania w nie

Szybkie podejmowanie decyzji jest kluczem do określenia najlepszej ściany do wykorzystania w danej sytuacji.

Interakcje i przepustki na ścianie

Każdy gracz w meczu jednostronnym jest świadomy ścian. Aby to wykazać, podniosą rękę, zbliżając się, aby zachować równowagę. Gracze będą również zbliżać się do ściany, aby uniknąć kolizji lub upadków, i będą wykorzystywać ścianę do kierowania się bez utraty zbyt dużej prędkości.

Ściany zapewniają również graczom unikalne sposoby przejścia:

 •  Przepustki ścienne są uziemione i przechodzą przez przejścia, które można wykonać przy użyciu ściany, przy czym ściana działa prawie jak lustro przy wyborze odbiornika przejścia.
 •  Wall Lobs to loby i lofty, które można wykonać za pomocą ściany, zapewniając graczom imponującą kontrolę nad boiskiem.
 •  Self-Passy to podania, w których stajesz się ważnym celem przejścia podczas korzystania ze ściany, co pozwala ci przejść do siebie. Są one szczególnie przydatne w celu oszukiwania przeciwników lub w celu uwolnienia się od znacznika.
 •  Self-Pass and Go – ta sama mechanika pass and go z 11 na 11, z tym wyjątkiem, że gracz może wykorzystać ścianę jako „członka drużyny”, pozwalając na 1-2s ze ścianą, aby stworzyć niesamowite gry.

Nowy system strzelania
Dostosowaliśmy i zaktualizowaliśmy strzelanie z myślą o mniejszych sieciach VOLTA FOOTBALL. Piłka zwykle pozostanie niżej nad ziemią, a strzały nie będą wymagały tyle mocy, aby osiągnąć cel. Strzelanie można wykonać z dowolnego miejsca na boisku, w tym z własnej połowy.

Strzelanie do bramkarza w bramce wielkości Futsala jest bardzo podobne do 11v11, z podobnym poziomem pomocy, jednak strzelanie do małych sieci (bez GK) jest prawie w pełni ręczne i wymaga lepszej kontroli kierunku padu.

Umiejętności uliczne
Nowa mechanika dostępna wyłącznie dla VOLTA FOOTBALL pozwala graczom łatwiej wykonywać ruchy umiejętności i wykonywać unikalne ruchy.Gracze mogą również korzystać z większości ruchów umiejętności 11 na 11, jeśli spełniają wymagania dotyczące liczby gwiazdek.

Proste ruchy umiejętności to unikalna mechanika, która wykonuje ruch umiejętności w określonym kierunku na podstawie kąta padu i oceny ruchu umiejętności gracza. Te ruchy umiejętności są takie same jak ruchy 11 na 11, tylko z nowym sposobem ich uruchomienia.

 •  Aby wykonać: L2 + R2 + LS (kierunek) / LT + RT + LS (kierunek)

Proste ruchy to nowa mechanika, która wykonuje nowe ruchy uliczne na podstawie kierunku i umiejętności ruchu. Niektóre ruchy wykonywane są podczas stania, a niektóre podczas joggingu.

 •  Umiejętności od 1 do 3 gwiazdek Gracze zawsze wykonują nowe kombinacje Flick.
 •  Gracze umiejętności 4- i 5-gwiazdkowi wykonują różne ruchy.
  •  4 i 5 gwiazdek: Podwójny ruch uda, Szybki ruch piłki, Przeciągnij OSF, Rainbow, Ball Hop i Sombrero.
 •  Tylko 5 gwiazd: na całym świecie Flick, Drag Back Flick Spin i Ball Roll Flick Spin.
 •  Aby wykonać: R3 + LS (kierunek)

Niektóre fałszywe strzały w PIŁCE PIŁOWEJ VOLTA zostały zmienione, aby można je było wykonać za pomocą Rzuć Kulą, co pozwala na szybsze i mocniejsze drybling i ruch.

Catch and Spin to nowa 5-gwiazdkowa umiejętność od trybuny, która jest dostępna wyłącznie w grze jednostronnej i może być rozgałęziona do strzału lub podania.

 •  Przytrzymaj L2 + Kwadrat / Okrąg + X / Przytrzymaj LT + X / B + A

Prezentacja Flair
W grze VOLTA FOOTBALL, gracze lubią demonstrować swój talent i umiejętności piłką, dzięki czemu gracze kontekstowo wykonują podania talentu, rzuty talentu i strzały talentu, ilekroć jest to odpowiednie. Korzystając z L2 / LT + Pass / Lob / Shot, gracze mogą nadal wykonywać dłuższe i bardziej wymyślne podania niż bez dodatkowego przycisku.

Gracze z cechą Flair wykonują jeszcze lepsze i bardziej błyskotliwe podania i płaty, z kilkoma wyjątkowymi animacjami. Cecha Flair jest jedną z wielu cech, które twój Awatar może zdobyć w PIŁCE NOŻNEJ VOLTA. Zagłębimy się w dostosowywanie i postęp Avatara w poniższych sekcjach.

Drwiny są ruchami wyłącznymi z ulic, które pozwalają graczom wykonywać przeciwników na piłce lub poza nią. Te drwiny nie mają żadnego wpływu podczas gry, ale można je wykorzystać, aby pokazać swoją pewność siebie przeciwnikowi.

Aby wykonać drwinę, gracz musi stać w miejscu i naciskać R2 / RT . Jeśli jesteś dryblarzem, naciśnięcie L1 / LB podczas postoju spowoduje również drwinę.

Dodaliśmy również nagłówek do kolan . Ten nowy strzał to wyjątkowy ruch kończący w grze, który pozwala strzelać stylowo.

 •  Aby wykonać nagłówek klęczący: L2 + R2 + RS do przodu / LT + RT + RS do przodu.

Autentyczne zachowanie
Oprócz różnorodności sposobów gry, nowej mechaniki i sposobów pokazania swojej osobowości za pomocą piłki, dodaliśmy kilka zachowań, które pomagają graczom poczuć i uwierzyć, że grają na ulicy.

 •  Ulepszone blokowanie z szybszymi animacjami i większą dokładnością.
 •  Lepszy ruch defensywny z kontekstowym dżokejem przed Small Net (tryb szczytu), aby pomóc graczom blokować strzały i unikać bramek.
 •  Bardziej kontekstowe drybling strafe, aby pomóc graczom w dryblowaniu w ciasnych przestrzeniach.
 •  Przeciwnicy z procesorem AI wykonujący więcej ruchów umiejętności, talent mija i wykorzystują ścianę, tworząc więcej żywych przeciwników ulicznych.
 •  Zamiatający Bramkarze, pokazujący się na podania, wychodzący z bramki i biorący udział w grze, zachowujący się prawie jak dodatkowy napastnik.

Zespół dodał również kilka nowych animacji do gry, które pomagają w reakcji i dynamice ulicznego futbolu.

 •  Postawy bramkarza pozwalają im częściej oszczędzać nogami, ponieważ mają również szybszy refleks, który pozwala im reagować na mniejszą piłkę i potężne strzały.
 •  Przetoczenia piłki i pułapki na podeszwy pozwalają na szybką reakcję i ściślejszą kontrolę nad piłką.
 •  Nowe uroczystości i aparaty do odtwarzania, które są ekskluzywne dla VOLTA FOOTBALL i pomagają tworzyć wyjątkowe chwile.
 •  Obchody na ścianie, dzięki którym gracze mogą świętować swoje cele, wykorzystując wszystkie aspekty boiska.

PIŁKA NOŻNA VOLTA to znacznie więcej niż sama gra. Poniżej znajdziesz więcej funkcji i szczegółów na temat tego, co naprawdę sprawia, że ​​jest to wyjątkowe doświadczenie.

PIŁKA NOŻNA VOLTA ROZPOCZNIJ

VOLTA KICK OFF to miejsce, w którym wykorzystasz obecnych zawodników z największych klubów na świecie i zabierzesz ich do rywalizacji na ulicach.

Skład początkowy i formacja każdej drużyny będą losowe w zależności od wybranego trybu. Możesz zmienić swój skład i formację według własnego uznania, ale pamiętaj, że gdy rozpocznie się mecz, wybrani gracze będą tam do końca.

Możesz także zagrać w zasady domu VOLTA FOOTBALL w Kick-Off, w tym Survival, No Rules i First to X.

DOSTOSOWYWANIE, MONETY VOLTA, CELE I SKLEP VOLTA

FIFA 20 oferuje zupełnie nowy system tworzenia graczy w grze o nazwie Avatar , dzięki czemu łatwo i szybko możesz stworzyć odpowiedniego gracza. Został zaprojektowany z myślą o autentycznej różnorodności i oferuje całkowicie nowy interfejs wizualny załadowany obrazami podglądu, mieszaniem i dopasowywaniem rysów twarzy, morfingiem twarzy, nowymi fryzurami i odcieniami skóry.

Po raz pierwszy w grze „play-player” można znaleźć kobiety, które można wykorzystać w grze w piłkę nożną VOLTA, Mistrzostwach Świata Kobiet oraz w trybie kariery: Menedżer. Możesz także rozegrać mecze mieszanej płci w VOLTA FOOTBALL.

PIŁKA NOŻNA VOLTA pozwala na niezliczone sposoby personalizacji i personalizacji gracza; od odzieży , przez fryzury i tatuaże , po uroczyste emotikony w grze. Grab-n-go lub głębokie nurkowanie: dostosuj tyle, ile chcesz, i nadal wyglądaj świetnie. Poznaj różnorodne style, od tradycyjnego atletycznego wyglądu, przez najnowszą odzież uliczną, po bardziej dziką i rozciągającą się na granice modę. Nie tylko możesz spersonalizować swój własny wygląd, ale możesz także zagłębić się w dostosowywanie dla całego składu VOLTA FOOTBALL – wyposażyć każdy przedmiot w dowolną osobę: idź z dopasowanymi, całkowicie wyjątkowymi lub czymkolwiek chcesz.

VOLTA SHOP to brama do solidnych możliwości dostosowywania, które odzwierciedlają Twój osobisty styl. Działa jako punkt kompleksowej obsługi, umożliwiający przeglądanie, odblokowywanie i wyposażanie unikatowych rzeczy kosmetycznych, takich jak ubrania sportowe, ubrania uliczne, włosy, czapki, tatuaże, obuwie, a wszystko to łączy się i dopasowuje, a często łączy w sobie motywy, aby świetnie wyglądać w połączeniu. Nowe krople przedmiotów będą dostępne w regularnej kadencji i przez ograniczony czas! Będziesz mógł tworzyć wygląd, który będzie jeszcze bardziej wyjątkowy dla ciebie i twojego doświadczenia, ponieważ te przedmioty mogą nigdy nie wrócić!

Wszystkie przedmioty w SKLEPIE VOLTA mieszczą się w wielopoziomowym systemie rzadkości, a wiele z nich jest zgrupowanych w drabinach o rosnącym prestiżu. W każdej kropli naszym celem jest umożliwienie graczom wspinania się po drabinach, aby odblokować najbardziej legendarny przedmiot poprzez rozgrywkę. Możesz odblokować przedmioty, wypełniając cele lub używając MONETY VOLTA, które są zarabiane po ukończeniu meczów. Im wyższa trudność, tym wyższe nagrody.

VOLTA STORY

Po zakończeniu trylogii „Podróż” w FIFA 19, zapewniamy graczom zupełnie nową fabułę w FIFA 20, która koncentruje się wokół twojego awatara jako głównego bohatera. Historia poprowadzi Cię przez VOLTA WORLD, grając w mecze przeciwko różnym przeciwnikom, od legend futbolu ulicznego, przez różnorodnych i unikalnych graczy opartych na generowanych przez społeczność awatarach i drużynach, po profesjonalnych piłkarzy. W VOLTA STORY zbudujesz swoją drużynę w nadziei, że zostaniesz zaproszony na Mistrzostwa VOLTA WORLD w Buenos Aires, aby mieć szansę na wygranie ostatecznej małej nagrody. VOLTA STORY to ekscytujące doświadczenie, w trakcie którego będziesz angażować się w:

 •  Stwórz swój awatar
 •  Dowiedz się o rekrutowaniu graczy
 •  Naucz się podstaw budowania składu
 •  Podróżuj do wyjątkowych, grywalnych środowisk i doświadcz ich jak nigdy dotąd w FIFA
 •  Zmierz się twarzą w twarz z legendami ulic w konkurencyjnych meczach na ich rodzinnej murawie
 •  Rywalizuj o specjalne nagrody w UMIEJĘTNOŚCIACH VOLTA, takich jak „ Breaking the Vista” pokazany poniżej:

VOLTA TOUR

VOLTA TOUR to połączenie online, w którym zespoły, które spotykasz na całym świecie, są tworzone przez społeczność VOLTA FOOTBALL. Zbuduj swój zespół VOLTA FOOTBALL, grając w trybie pojedynczego gracza przeciwko drużynom generowanym przez społeczność w różnych formatach i lokalizacjach. AI kontroluje przeciwnika, a użytkownik wybiera trudność. Po każdym zwycięstwie możesz rekrutować gracza z drużyny przeciwnej, budując swój skład zarówno pod względem umiejętności, jak i chemii. Boiska piłkarskie z całego świata ożywają, od przejścia podziemnego w Amsterdamie , przez klatkę sąsiedzką w Londynie , po dach na Tokio , VOLTA FOOTBALL oferuje graczom możliwość spróbowania regionalnych wrażeń z globalnej gry. VOLTA TOUR obejmuje 17 lokalizacji z wyjątkowymi wydarzeniami, w których mogą brać udział. Żadne dwie lokalizacje nie są takie same, a wszystkie lokalizacje można odtwarzać z wieloma typami meczów. Lokalizacje obejmują:

 •  Magazyn
 •  Parking
 •  Tokio
 •  Amsterdam
 •  Rio de Janeiro
 •  Nowy Jork
 •  Buenos Aires
 •  Londyn
 •  Paryż
 •  Lagos
 •  Kapsztad
 •  Berlin
 •  Miami
 •  Los Angeles
 •  Barcelona
 •  Meksyk
 •  Rzym

W ramach każdej trasy po świecie zobaczysz jedną z wielu struktur turniejowych, które zapewnią Ci świeżość, zabawę i rywalizację. Trzy typy turniejów są następujące:

 •  Tradycyjny nokaut
 •  Pasmo zwycięstw
  •  Wygraj X meczów z rzędu
 •  Progresywny
  •  Spróbuj danego meczu tyle razy, ile potrzebujesz, aby przejść do następnego etapu.

Niezwykle ważne było dla nas zapewnienie różnorodnych rodzajów meczów w VOLTA TOUR, ponieważ różnorodność rozgrywki jest taka, jak wspomniano wcześniej w części opisującej różne tryby rozgrywki. Tak więc chcieliśmy uchwycić różnorodność graczy na boisku, a także gry, które obejmowały i wykluczały posiadaczy w ramach wszystkich naszych wrażeń z gry w piłkę nożną VOLTA. Zatem typy meczów w VOLTA TOUR będą się składały z następujących rozgrywek w różnych lokalizacjach:

 •  3 v 3 Rush (bez GK)
 •  4 v 4
 •  4 na 4 Pośpiech
 •  5 v 5
 •  Zasady Futsal

Player Recruit to ogromna część VOLTA WORLD. Po wygraniu meczu skorzystaj z okazji, aby ulepszyć swój skład, rekrutując swojego ulubionego gracza w drużynie, którą właśnie pokonałeś. Zbuduj swoją drużynę pod względem umiejętności i chemii. Zrekrutowani gracze nigdy nie zwiększą swoich statystyk i ogólnych ocen, więc będziesz musiał rekrutować nowych i lepszych graczy, gdy Twój Awatar będzie się powiększał i poprawiał.Rekrutowani gracze są po prostu kopiami (nie licząc ich próżności w momencie premiery) danego gracza w tym czasie. Innymi słowy, przegrana w grze i zatrudnienie gracza nie oznacza, że ​​go stracisz.
Ważne jest również, aby wspomnieć, że możesz zrekrutować maksymalnie 9 dodatkowych graczy w swoim klubie. Po osiągnięciu limitu będziesz musiał odrzucić / zastąpić istniejących graczy nowymi, których zdecydujesz się rekrutować.

Możesz także rekrutować legendy futbolu ulicznego, jeśli pokonasz każdą z nich w ich wyjątkowym wyzwaniu. Pamiętaj, że tylko jeden z tych graczy może być obecny w twojej drużynie na raz.

Możesz wchodzić w interakcję ze wszystkimi rekrutowanymi graczami na ekranie zarządzania drużyną, w miarę postępów w dążeniu do zbudowania najlepszej możliwej drużyny dla każdego rodzaju meczu obecnego w piłce nożnej VOLTA.

Zarządzanie drużynami jest integralną częścią twojego ogólnego postępu, budując lepsze zespoły, które wykorzystują nowy i unikalny system chemiczny (który omówimy bardziej szczegółowo poniżej).

LIGA VOLTA

Istnieje również LIGA VOLTA, która jest podobna do sezonów online poprzednich FIFA. W tym trybie online zapewniamy społeczności możliwość dobrania PvP do codziennej gry, dzięki czemu Twoje umiejętności będą ostre i przyjemne. Wybierz ustawienia meczów, wybierz murawę domową, która odpowiada Twojemu stylowi gry, zaproś przyjaciół i rywalizuj twarzą w twarz z rówieśnikami poprzez promocję i relegację zarówno w domu, jak i na wyjeździe, dzięki internetowej lidze VOLTA.

POSTĘP

W grze VOLTA FOOTBALL istnieje kilka podstawowych aspektów rozwoju.

Zarządzanie drużyną:

W Squad Management możesz skonfigurować swój startowy skład dla każdego typu meczu VOLTA FOOTBALL.

Wybierz formację, która najlepiej odpowiada Twojemu stylowi gry, i ostrożnie wybierz graczy, którzy będą reprezentować Cię w tym typie meczu. W VOLTA FOOTBALL nie ma żadnych zmian, więc upewnij się, że wybierasz mądrze!

Gdy rekrutujesz lepszych graczy, twoja ocena drużyny również wzrośnie, sygnalizując, że jesteś gotów stawić czoła ostrzejszej opozycji.

Zespół chemii jest również ważnym aspektem budowania udanego składu. Wyższa wartość chemiczna zapewni wyższe wzmocnienia wszystkim graczom obecnym w składzie początkowym. Niska chemia nie będzie cię karać, ale możesz stracić przewagę nad przeciwnikiem, jeśli nie nadasz temu priorytetu.

Istnieją dwie rzeczy, które mogą poprawić ogólną chemię zespołu:

 •  Umieszczanie graczy na preferowanych pozycjach w składzie drużyny
 •  Upewnij się, że gracze wolą formację, w której grają

Możesz nacisnąć < ☐ / X > na dowolnym graczu w zarządzaniu drużyną, aby wyświetlić więcej szczegółów na temat każdego z nich, w tym informacje o chemii i szczegółowy podział wszystkich ich atrybutów:

W PIŁCE NOŻNEJ VOLTA możesz budować różne style chemiczne w zależności od kortu macierzystego, z którego pochodzi każdy gracz z twojego oddziału.

Istnieje 7 unikalnych stylów chemicznych, które można osiągnąć, budując składy o różnych kombinacjach kortów domowych:

 •  VOLTA WORLD – Każdy gracz pochodzi z innego macierzystego boiska.
 •  JEDNOŚĆ – Wszyscy gracze pochodzą z tego samego kortu macierzystego.
 •  MIASTA SIOSTRY – Trzech graczy pochodzi z tego samego kortu macierzystego, a dwóch graczy pochodzi z innego.
 •  KWARTET – Czterech graczy pochodzi z tego samego kortu macierzystego.
 •  TRÓJCY – Trzej gracze są z tego samego kortu macierzystego.
 •  DOUBLE DUO – Dwie pary graczy pochodzą z tego samego kortu macierzystego.
 •  DUO – Para graczy pochodzi z tego samego sądu macierzystego.

Każdy styl chemiczny wzmacnia różne atrybuty dla każdej pozycji na boisku. Pamiętaj, że tylko jeden styl chemiczny może być aktywny dla twojej drużyny, więc miej oko na ten, który najlepiej pasuje do twojego stylu gry.

Wzrost awatara:

Twój awatar zwiększy swoje atrybuty, grając i wypełniając mecze we wszystkich trybach VOLTA FOOTBALL. Po każdym meczu twój awatar będzie zdobywał ocenę na podstawie wyników meczu.

Twoja ocena meczu może wzrosnąć na podstawie udanych akcji w grze (takich jak skuteczne podania, zdobycie asyst lub zdobycie goli) lub zmniejszyć na podstawie nieudanych akcji w grze (takich jak przechwycone podania lub nieudane walki). Wyższa ocena dopasowania spowoduje szybszy wzrost twojego awatara.

W zależności od preferowanej pozycji awatara (obrońca, pomocnik lub atakujący) atrybuty mogą rosnąć w różnym tempie, w zależności od tego, które z nich są uważane za kluczowe dla każdej pozycji.

Wzrost Awatara można zobaczyć po każdym meczu w podsumowaniu po meczu.

Drzewo umiejętności:

Drzewo umiejętności dodaje dodatkową warstwę postępu i personalizacji do stylu gry twojego awatara.

Za ukończenie meczów w dowolnym trybie VOLTA FOOTBALL możesz zdobyć punkty umiejętności, których możesz użyć do odblokowania dodatkowych ulepszeń atrybutów lub unikalnych cech gry z drzewa umiejętności.

Drzewo umiejętności ma trzy odrębne sekcje dla każdej pozycji, ale możesz swobodnie używać punktów umiejętności w każdej z nich, aby znaleźć dokładne wzmocnienia, które będą pasować do Twojego stylu gry.

Ukończenie niektórych ścieżek drzewa umiejętności odblokuje również określone tytuły dla twojego awatara, pokazując różne poziomy specjalizacji, które odblokowałeś po drodze.

Tytuły są twoimi odznakami honoru w piłce nożnej VOLTA, sygnalizującymi całemu światu zarówno twoją osobowość w grze, jak i poziom mistrzostwa w każdej z trzech pozycji.

Odblokuj wszystkie wzmocnienia Wykończenia i maksymalnie wykorzystaj swoją Słabą Stopę, aby zostać znanym jako Finisher, gracz, który wyróżnia się szansą na zakopanie przed bramką.

Odblokuj wszystkie wzmocnienia Dryblingu i maksymalnie wykorzystaj umiejętność Ruchy Umiejętności, aby zostać znanym jako Artysta, gracz, który może stworzyć arcydzieło podczas kontrolowania piłki.

To tylko dwa przykłady.

W sumie w każdej sekcji drzewa umiejętności znajduje się pięć unikalnych tytułów, które możesz odkryć. Gdy odblokujesz więcej, automatycznie pokażemy to, co uważamy za najlepsze dla każdej pozycji.

Nie martw się, nie stracisz ulepszeń atrybutów lub cech odblokowanych obok poprzedniego Tytułu, gdy nowszy i lepszy zostanie odblokowany i zaprezentowany dla twojego Awatara.

Wypatruj również tytułów w rekrutacji graczy, ponieważ mogą one ujawnić więcej informacji na temat potencjalnego nowego podpisu!

Możesz zresetować rozkład Punktów Umiejętności w dowolnym momencie i wypróbować różne konfiguracje. Spróbuj odnaleźć swoją ścieżkę w drzewie umiejętności i odkryj tytuły, które mówią najwięcej o twoim stylu gry!

Jak widać, skupiliśmy się na laserach, aby położyć silny fundament dla VOLTA FOOTBALL, zapewniając jednocześnie nowe, zabawne wrażenia oparte na autentyczności, kreatywności i kulturze gry jednostronnej. Podczas procesu rozwoju zespół był na tyle szczęśliwy, że mógł współpracować z wieloma konsultantami ds. Autentyczności z całego świata. Dzięki temu doświadczeniu uzyskaliśmy wgląd, aby pomóc w dostarczeniu czegoś, co reprezentuje mały świat w taki sam sposób, w jaki rdzeń FIFA reprezentuje piłkę nożną w profesjonalnym otoczeniu. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie tej przełomowej treści społeczności i zbieranie opinii, gdy będziemy kontynuować rozwijanie każdego aspektu tego wirtualnego świata.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zanurzenie się z nami i do następnego razu,
Jeffrey Antwi, zespół deweloperów VOLTA FOOTBALL, Thomas Caleffi i Gabriel Zaro

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Zapowiedź ogromnej modyfikacji do EA FC 24

Modyfikacja International Expansion Patch (IEM) zawita także do EA Sports FC 24....

Lewandowski może zgarnąć nagrodę zawodnika miesiąca La Liga. Wszystko w rękach fanów

Powoli zbliża się koniec lutego, więc czas na nominacje do tytułu zawodnika...

Jak poprawić realizm Ekstraklasy w EA FC 24? [Poradnik]

Ostatnio, naprawdę często ogrywam tryb kariery menedżera w FC 24 klubami z...

Polak okrzyknięty wschodzącą gwiazdą piłki. Został wyróżniony w EA FC 24

Nie od dziś wiemy – Polska wielkimi talentami piłkarskimi niestety nie stoi....