Zimany w trybie kariery FIFA 20!

Hej fani FIFA,

Cykl ten był niezwykle pracowity dla całego zespołu trybu kariery. Oprócz włożenia dużo czasu i wysiłku w tegoroczną preprodukcję, pracowaliśmy nad stworzeniem szeregu zupełnie nowych funkcji, które koncentrują się na zwiększeniu głębi i autentyczności w trybie kariery.
Mamy nadzieję, że podoba Ci się aktualność, którą dziś możemy udostępnić.

Informacje o trybie kariery Informacja zwrotna od społeczności

W ostatnich latach słyszeliśmy opinie od naszych graczy i chcieliśmy zapewnić, że FIFA 20 będzie ważnym kamieniem milowym nie tylko dla FIFA w ogóle, ale szczególnie dla fanów trybu kariery. Staramy się ewoluować i tworzyć doświadczenia w FIFA, które co roku zapewniają naszym użytkownikom większą różnorodność i większy wybór. Poniższe informacje rzucą nieco światła na nowe doświadczenia, które rozwijamy od jakiegoś czasu i że ciężko pracujemy nad dalszym udoskonalaniem w tej chwili.

Konferencje prasowe i rozmowy graczy

Jak już wspomnieliśmy, naszym głównym napędem są bardzo istotne funkcje, które stanowią ważny krok naprzód w trybie kariery, a zwłaszcza w karierze menedżera. W tym roku nowy zestaw funkcji reprezentują Konferencje Prasowe, Rozmowy Graczy oraz wszystkie skomplikowane narzędzia i logika stojące za tymi funkcjami.

Naszą wizją było tchnięcie nowego życia w karierę menedżera poprzez wykorzystanie ogromnej ilości danych, które generuje ten tryb, i stworzenie różnorodnych ciągle zmieniających się historii, które pojawiałyby się dla naszych graczy podczas konferencji prasowych przed i po meczu oraz dla graczy Rozmowy To nie są tylko ogólne historie, które stworzyliśmy, aby naśladować autentyczność. Są to historie zbudowane na podstawie postępów graczy, z którymi każdy gracz będzie mógł wchodzić w interakcje i wpływać na morale zespołu i jego pozycję jako kierownika zespołu.

Nowe narzędzia opracowane wewnętrznie przez zespół trybu kariery umożliwiły naszym producentom i projektantom wykorzystanie tak dużej ilości danych i stworzenie ogromnych odmian historii, które są głęboko zakorzenione w doświadczeniu gracza i twoim sposobie grania. Oznacza to, że „dziennikarze” doświadczą każdego meczu inaczej i będą zawsze czuć się autentycznie i dynamicznie, w zależności od wyniku, zdobytych bramek, przeciwnika, pory sezonu lub etapu zawodów i innych.

Narzędzia, które przewidzieliśmy i zbudowaliśmy, a także logika stojąca za historiami, to zupełnie nowe terytorium dla trybu kariery i cieszymy się, że wszyscy fani trybu kariery mogą cieszyć się i dzielić swoją opinią na temat tych nowo dodanych funkcji .

Konferencje prasowe będą reprezentować główne miejsce, w którym menedżer będzie zadawał pytania i odpowiadał na nie zarówno przed ważnymi meczami, jak i zaraz po nich. Zarówno konferencje prasowe przed meczem, jak i po nim wykorzystają nowo zbudowane sceny specjalnie zaprojektowane z myślą o karierze menedżera.

Rozmowy z graczami będą głównie służyć jako interakcja jeden na jednego między menedżerem a graczami w zespole poprzez interfejs podobny do aplikacji do przesyłania wiadomości.

W obu przypadkach będziesz mógł wybrać sposób radzenia sobie z wieloma różnymi sytuacjami oraz, w oparciu o swoje metody, pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na morale gracza, a także na swoją ocenę jako menedżera.

Podobnie jak w przypadku konferencji prasowych, nowo dodane rozmowy mają ten sam poziom złożoności. Menedżer będzie musiał poradzić sobie z różnorodnymi prośbami od graczy, a także zadowolonymi lub niezadowolonymi graczami, którzy starają się przekazać swoje przemyślenia.Kierownik będzie musiał znaleźć sposoby, poprzez bezpośrednie działania lub poprzez przekazanie swojego stanowiska, aby złagodzić i rozwiązać te sytuacje.
(Wartości atrybutów gracza pokazane w tej sesji są tylko przykładem i mogą ulec zmianie)

System Morale Gracza

Wszystkie funkcje opisane powyżej nie zostałyby ukończone bez dużej ilości pracy pod maską, a System Morale Gracza jest właśnie taki. Jest to kawałek, który faktycznie tworzy wszystkie złożone historie, które zbudowaliśmy i które będziemy odkrywać, stosowne.

Na morale będzie miało wpływ wiele różnych czynników, od czasu gry i oczekiwań płacowych, po wyniki zawodnika na boisku i jak dobrze radzi sobie drużyna. Po drugie, odpowiedzi na konferencjach prasowych i odpowiedzi dla graczy w rozmowach 1 na 1 wpływają również na morale graczy. Wysokie morale będzie bardzo pożądane, ponieważ morale gracza wpłynie na ich atrybuty w nadchodzących meczach.

Personalizacja menedżera

Być może zauważyłeś na powyższych zrzutach ekranu menedżera, którego nie znasz. Ten menedżer został stworzony w grze za pomocą naszych narzędzi do tworzenia menedżerów. W końcu robimy krok w kierunku dogłębnej personalizacji Twojego Awatara Menedżera.

Większość z was prawdopodobnie pamięta ograniczone opcje personalizacji w Karierze – które należą już do przeszłości. Nowe doświadczenie kariery menedżera zapewni swobodę tworzenia awatara odzwierciedlającego Twój styl i odzwierciedlającego go w grze. Co więcej, będziesz mógł teraz zmienić strój swojego menedżera w dowolnym momencie sezonu.

Inną bardzo ważną rzeczą, o której należy tu wspomnieć, jest możliwość tworzenia zarówno męskich, jak i żeńskich awatarów, co jest kolejnym „pierwszym” trybem kariery.

Jeśli chodzi o personalizację i akcesoria, w momencie premiery będziemy mieć szeroką gamę ubrań i akcesoriów, które zapewnią głęboką personalizację. Będą to zarówno zwykłe ubrania i buty, jak i bardziej swobodne i eleganckie.

Wiadomości na żywo Zrzuty ekranu

Kolejnym obszarem, w którym chcieliśmy zapewnić większą różnorodność z roku na rok i wykorzystać doświadczenia gracza w grze, były „Wiadomości”. W grze FIFA 20 wykorzystamy zrzuty ekranu z gry przedstawiające kluczowe momenty z danego meczu i tworząc odpowiednie wiadomości z tej zawartości. W ten sposób mamy teraz sposób na podkreślenie niezapomnianych chwil podczas korzystania z trybu kariery oraz na budowanie i prezentowanie własnych historii.

Motywy interfejsu użytkownika ligi

Idąc jeszcze dalej w sferę autentyczności i tworząc doświadczenia, które są odpowiednie dla naszych użytkowników, chcieliśmy stworzyć wizualne ujęcie, które jest unikalne dla niektórych najczęściej granych lig w trybie kariery. Rezultatem jest 5 unikalnych zabiegów w menu głównym menu, które mocno odzwierciedlają autentyczną markę: Premier League, Bundesligi, Ligue 1, LaLiga Santander i MLS. Poza tym nasi gracze nadal będą cieszyć się z Ligi Mistrzów UEFA i interfejsu użytkownika Ligi Europejskiej UEFA towarzyszącym meczom tych rozgrywek.

Potencjał dynamicznego gracza

Jednym z bardzo pożądanych ulepszeń w rozwoju graczy w każdym sezonie było potencjalne zmiany w zależności od ich wydajności.

Potencjał graczy w twoim składzie będzie ewoluował w czasie w zależności od wyników graczy w poprzednim sezonie. Strzelił wiele bramek z młodą perspektywą w swoim przełomowym sezonie? Jego potencjał będzie jeszcze wyższy w nadchodzącym sezonie. Utrzymałeś serię dobrych występów ze starszym graczem zbliżającym się do emerytury? Jego potencjał będzie wyższy w nadchodzącym sezonie, co oznacza, że ​​spadek jego atrybutów utknie na dłużej.
Potencjał zmniejszy się, jeśli gracz nie osiągał dobrych wyników w poprzednim sezonie lub nie otrzymał wystarczającej ilości czasu na zabawę, więc musisz zapewnić wysoko obiecujące gwiazdki zaangażowane w pracę, aby osiągnąć swój potencjał.

Ogólne ulepszenia / uzupełnienia

Nowe środowiska negocjacyjne

Kolejnym dodatkiem mającym na celu dywersyfikację naszych interaktywnych scen negocjacyjnych jest wprowadzenie dwóch nowych środowisk, Rooftop Lounge i restauracji, które są teraz częścią naszej oferty scen wykorzystywanych do negocjacji z graczami.

Poprawki punktowe i zmiany równoważenia

 •  Dodano opcję w wyskakującym okienku Akcje gracza, aby dodać gracza do krótkiej listy i natychmiast przejść do centrum transferu z odpowiednim graczem.
 •  Przeprojektowany układ zarządzania zespołem, aby umożliwić łatwiejsze porównywanie atrybutów gracza.
  (Wartości atrybutów gracza pokazane poniżej są tylko przykładem i mogą ulec zmianie)
 •  Dodano opcję wyłączenia ofert pracy w dziale zarządzania międzynarodowego na początku nowej kariery.
 •  Zwiększono początkowe wartości atrybutów opanowania dla generowanych młodych graczy i redystrybuowano wagi wzrostu gracza między atrybutami fizycznymi, umysłowymi i umiejętnościami, aby umożliwić większy rozwój fizyczny.
 •  Poprawiona dystrybucja pochodzenia etnicznego w kraju podczas generowania młodych graczy.
 •  Znacząco zwiększyły początkowe kwoty do alokacji budżetu płac.
 •  Zwiększona wartość graczy defensywnych na podstawie ostatniej aktywności na rynku transferowym.
 •  Naprawiono wiele problemów z ligami, które dzieliły się na dogrywki po zakończeniu sezonu regularnego. Cele ligi teraz poprawnie śledzą dogrywkę zamiast wyników w sezonie regularnym. Obchody bohaterów są uruchamiane pod koniec dogrywek.
 •  Poprawiony algorytm wykorzystywany przez zespoły AI do określania początkowego XI. Idąc naprzód, powinieneś zobaczyć znacznie mniej przypadków, w których przeciwnik nie używa swojej pierwszej początkowej XI w ważnych meczach.
 •  Ponownie dostosowałem liczbę zapisów do 8, w trybie kariery, aby odpowiedzieć na opinie otrzymane od naszych graczy podczas cyklu 19.

Zmiany w konkursie

 •  Naprawiono problemy z przeciążeniem wielu urządzeń. W tym sezonie przerwa zimowa, a także usunięcie powtórki piątej rundy FA Cup poprawiły problemy z przeciążeniem w ligach angielskich. Lekko zmieniliśmy autentyczny harmonogram Mistrzostw Anglii, przesuwając jego zakończenie na późniejszy termin. To gwarantuje, że sytuacje konfliktowe między rundami mistrzowskimi a europejskimi nocami futbolowymi nie będą możliwe. Wiele problemów z przeciążeniem zgłaszanych przez społeczność zdarzało się podczas rund ligowych w połowie tygodnia, które odbywały się w tym samym czasie, co europejska piłka nożna, co, choć jest mało prawdopodobne w prawdziwym świecie, jest częstym zjawiskiem w trybie kariery.
 •  Dodano nowy format i harmonogram Hiszpańskiej Superpuchar.
 •  Dodano obsługę zaokrąglania punktów w ligach podzielonych na dogrywki i zmniejszenie o połowę punktów, takich jak austriacka Bundesliga.
 •  Zaktualizowano użycie 4. substytutu w dogrywce do wszystkich konkursów, które wspierają to nowe prawo gry.

Podsumowując, chcemy podziękować wszystkim graczom w trybie kariery za miliony rozegranych sezonów i za nieocenioną opinię. To niesamowite, że z roku na rok widać tyle pasji do piłki nożnej, gry FIFA i trybu kariery.

Chociaż wszyscy bardzo pasjonujemy się pracą, którą wykonujemy, tryb kariery można ulepszyć tylko w oparciu o ciągłe opinie i komentarze.

Twoje zdrowie!