Wielkie emocje w 1/4, przed nami półfinały – ulepszenia kart PTG w FIFA 23 po ćwierćfinałach MŚ

Wczoraj około 22 znaliśmy już komplet półfinalistów mistrzostw świata Katar 2022. Jak zawsze na takim turnieju pojawiły się niespodzianki – odpadły mocne zespoły takie jak Anglia czy Brazylia. Ostatecznie w meczach 1/2 finału o wieczną chwałę walczyć będą Maroko, Chorwacja, Francja i Argentyna.
Oczywiście nie obyło się też bez akcentu w FIFA 23. Ulepszenia na dniach otrzymają karty PTG związane z mundialem z czterech nacji, które zagrają w 1/2. Kto otrzyma upgrade?

FRANCJA

Trójkolorowi rozprawili się z Anglikami 2:1 po nietrafionym karnym Harry’ego Kane’a. Kylian Mbappe i spółka mierzą się z rewelacyjnym Marokiem, które straciło tylko jedną bramkę na całym turnieju (przeciwko Kanadzie). Trudne zadanie przed Francją, będą musieli wspiąć się na wyżyny aby pokonać Maroko i drugi raz z rzędu zagrać na mundialu w wielkim finale.
Ulepszenia do gwiazdek słabszej nogi na kartach PTG otrzymali Nkunku i Griezzmann, a swój pojedynek “Showdown” wygrał Thuram.

MAROKO

Rewelacja. Czarny koń. Dawid przeciwko Goliatom. Reprezentacja Maroka to zdecydowanie rewelacja tego turnieju, a w ich obecności w półfinale nie ma wcale przypadku. Pierwsze miejsce w grupie, pokonanie Hiszpanii i Portugalii… Fantastyczna droga za nimi, a przed nimi raz jeszcze staje bardzo mocna reprezentacja. To będzie ostateczny test Marokańczyków – czy dadzą radę go zdać?
Ulepszenie do gwiazdek słabszej nogi na karcie PTG otrzymał Boufal.

ARGENTYNA

Za Argentyńczykami bardzo trudna przeprawa w 1/4. Z Holendrami przez długi czas kontrolowali wynik, jednak w końcówce Oranje dali radę doprowadzić do wyrównania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o wszystkim decydowały rzuty karne. Argentyna bardzo liczy na finał. Leo Messi gotowy będzie zrobić wszystko, żeby podnieść Puchar Świata po raz pierwszy w karierze. Tak blisko, a jednocześnie tak daleko do upragnionego celu…
Ulepszenia do gwiazdek słabszej nogi otrzymali Gomez i Romero, a swój pojedynek “Showdown” wygrał Acuna.

CHORWACJA

Niesamowicie waleczni, eksperci od rzutów karnych. Chorwaci przetrwali horror przeciwko Brazylii i po raz drugi z rzędu są na MŚ w strefie medalowej. Przed nimi ciężkie wyzwanie – zagrają przeciwko Argentynie, ale ta drużyna nieraz pokazywała, że potrafi. Czy Chorwacja da radę ten ostatni raz zagrać mecz o życie? Czy będą gotowi kondycyjnie? I przede wszystkim – czy ten zespół da radę wyeliminować z mundialu Lionela Messiego?
Ulepszenie do gwiazdek słabszej nogi na karcie PTG otrzymał Brozović.