Witaj Świecie!

No to cóż… Witamy was na nowej-starej stronie FIFASite.pl! Dla młodszych czytelników  jest to nieznana marka, jednakże dla starych wyjadaczy pamiętających czasy wielkiej trójki: FIFA Polonia, Centrum FIFY oraz FIFA Site niejedna łezka zakręci się w oku…
Kim jesteśmy? Jesteśmy ekipą ze strony FIFA Polonia.pl. Paczka starych znajomych którzy chcieli mieć realny wpływ na swoje działania, chcieli wrócić do tworzenia dodatków, chcieli informować was jak kiedyś o wszystkich nowościach dotyczących FIFY. Jednak czasy się zmieniły i również będziecie mieli u nas najnowsze informacje o trybie Ultimate Team. Otwieramy dla was także nowe forum oraz discorda, dzięki którym stworzymy wszyscy razem społeczność wokół FIFY.

Ale FIFA to jednak 26 lat historii, której nie zamierzamy przekreślać. Wiele razy spotkacie u nas teksty o starszych FIFAch, w stylu “kurła, kiedyś to byo”. Będziemy też uzupełniać nasz download o odpowiednie patche z dawnych lat. Na pierwszy rzut poszły najważniejsze patche na polskiej scenie FIFY: Polish League Patch. Jeśli nowe FIFY dadzą nam takie możliwość będziemy wydawać takie dodatki również i do nowszych odsłon serii. Ale to na razie melodia przyszłości.

Ale też 2019 rok to już czasy mediów społecznościowych. Więc otwieramy się na nie i otwieramy konta na instagramie oraz facebooku. No i chcielibyśmy z przyjemnością poinformować także o nawiązaniu współpracy z młodym streamerem, kapifilim. Na jego kanale wieloktronie będziecie mogli obejrzeć materiały związane z FIFĄ, ale nie tylko.

Jeśli znudzi się wam wirtualna piłka nożna, to zawsze można wbić na nasz partnerski serwis wyspagraczy.pl , którego użytkownicy pomagają nam w tym ponownym starcie :).

No to co zostało? Jeszcze tylko linki 😀
Facebook

Instragram

Kanał kapifiliego na youtubie

Discord

I zapraszamy was w nasze jeszcze skromne progi.
Redakcja FIFASite.pl

One Reply to “Witaj Świecie!”

Comments are closed.