Wydarzenia zmiennokształtnych ciąg dalszy – jutro kolejna drużyna!

Wydarzenie zmiennokształtnych trwa już dobre dwa tygodnie. EA Sports jednak nie spoczywa na laurach, i przedstawiło ekrany odliczania odnośnie trzeciej drużyny “shapeshifters”. W trzeciej drużynie jednak zyskamy na pewno coś o wiele ciekawszego!

Wydarzenie zmiennokształtnych jest już eventem trwającym dwa tygodnie. Wyszły dwie drużyny, a w nich naprawdę mocarne karty. Jakby ktoś nie wiedział – event polega na tym, że zawodnicy mają oczywiście podrasowane statystyki, ale na jeszcze bardziej korzystnej dla nich pozycji. Bardzo ciekawa sprawa i już wiele takich kart wyszło, między innymi Leo Messi czy Cristiano Ronaldo, obaj ocenieni na 99. A co ujrzymy jutro?
EA Sports postanowiło pokazać dziś ekran odliczania. Dość klasyczny, ale z kilkoma informacjami, aby pozgadywać sobie o kim właśnie mowa. Przejdźmy może do jego małego omówienia.

Trzecia drużyna zmiennokształtnych ujrzy światło dzienne już jutro o 19:00. Na razie nie było żadnych przecieków, więc sam nie będę wymyślać Wam totalnych bzdur. Była jednak informacja, która faktycznie się potwierdza i wygląda realnie – karty z różowymi obramówkami to karty “Heroes”. Dla potwierdzenia, na górze mamy nawet logo klubu bohaterów FUT!

Po lewej, napastnik z oceną ogólną to prawdopodobnie Ginola, zaś jeśli chodzi o bohatera na środku – najpewniej jest to Ljunberg, a raczej na pewno – jest jedynym Szwedem z grona kart Heroes. Po prawej możemy stawiać na wiele opcji, jednakże jest ich zbyt wiele, by typować. 99 tempa? No, musi to być ciekawe! A jeszcze ciekawszą sprawą jest to, czy zobaczymy Jerzego Dudka w gronie jutrzejszej drużyny. Są na to raczej małe szanse, a jego zmiana pozycji byłaby nieco nieuzasadniona, ale jednak miejmy nadzieję, że Polak otrzyma ciekawą kartę!

Poniżej możesz oddać głos w ankiecie!

[poll id=”3″]
Author: Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL