Strona główna EA FC EA FC 24 Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!
EA FC 24FC Hot NewsPOTM

Znamy piłkarza sierpnia w Premier League!

124
Wraz ze startem FC 24 startują pierwsze karty “POTM” za ubiegły miesiąc – za sierpień. Przez ostatni okres mogliśmy głosować na kilku kandydatów, ale nagrodę mógł dostać oczywiście jeden piłkarz. Kto najbardziej zaskoczył w sierpniu w lidze angielskiej?

Szczerze powiedziawszy, nie był to miesiąc specjalnie spektakularny w lidze angielskiej. Było rzecz jasna pare ciekawych spotkań, jednakże nie było tak, że ktoś strzelił nie wiadomo ile goli.

Nagrodę za sierpień wygrał James Maddison. Ofensywny pomocnik Tottenhamu, który jak na swoje warunki wykręcił dobre liczby. Zaliczył on dwie asysty, a do tego dopisał do swojej kariery kolejną bramkę. I to wszystko w zaledwie trzech meczach. Wygląda to nieźle.

Jego głównymi rywalami w walce o nagrodę byli Rodri oraz Mitoma, jednakże to Anglik oficjalnie odebrał już nagrodę dla najlepszego piłkarza za sierpień.

Specjalna karta Jamesa Maddisona jest także dostępna w wyzwaniach SBC. Czy warto ją robić? To już kwestia indywidualna, ale raczej zawodnik ten nie będzie wybitny w Ultimate Team. Wymagania to:

– skład min. 83

– skład min. 85

 

 

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

FC 24: Title Update #6 – Holiday Update

EA zapowiedziało nową łatkę do gry na wszystkie platformy, sprawdźmy więc co...

FC 24 Futgoose’s AIO Mod TU5

Pierwsza wersja futgoose’s AIO Mod do EA FC 24 właśne ujrzała światło...

FC 24 MusicPack TU5

Wspaniała kolekcja muzyki ze starych wersji FIFA (2002-2017) + kilka utworów wielbionych...

Zagłębie Sosnowiec w EA FC 24!

Zagłębie Sosnowiec przechodzi ciężki okres w swojej historii. Cykl afer wokół klubu...