Strona główna FC Hot News Aktualizacje Znamy zawartość aktualizacji z EURO 2024 do FC 24!
AktualizacjeEA FC 24

Znamy zawartość aktualizacji z EURO 2024 do FC 24!

4.3k
O godzinie 18:00 EA SPORTS ukazało zawartość jutrzejszej aktualizacji dodającej do gry m.in. EURO 2024. Poinformowali oni o nowościach w samej grze, a także w trybie Ultimate Team.

Już jutro w grze ukaże się modyfikacja dodająca zawartość związaną z Mistrzostwami Europy w Niemczech. To wielkie piłkarskie święto, które już tydzień przed startem będzie miało swoje odzwierciedlenie w grze piłkarskiej od EA. To dobra wiadomość dla fanów gry na wirtualnej murawie. 
Zawartość dodatku 

1. Tryb turniejowy

Nie ma niespodzianek – czeka nas przede wszystkim tryb turnieju, w którym możemy rozegrać wybraną reprezentacją nawet cały turniej EURO. Może być to ciekawe wyzwanie i dobra zabawa, aby zobaczyć jak poradzimy sobie wybraną ekipą – a przy okazji sprawdzimy, jak poradziły sobie inne kadry. Można zagrać w realistycznej formie turnieju – grając zespołem w prawdziwych grupach, jakie mamy rozlosowane na tegoroczne EURO, ale i także w niestandardowej formie. Jeśli macie ochotę rozegrać turniej drużyną, która nie zakwalifikowała się na turniej – także jest taka opcja utworzenia takiego turnieju od podstaw. 

2. Szybki mecz

To opcja dla tych, którzy nie mają tyle czasu, aby rozegrać cały turniej, a chcą poczuć klimat Mistrzostw Europy. Format szybkiego meczu był, jest i będzie popularny i dostępny nawet w takich dodatkach. Przykładowo – w dodatku z Mistrzostwami Świata w FIFA 23 także mieliśmy do wyboru taką opcję szybkiego meczu. To dobra, przede wszystkim “kanapowa” opcja, aby zmierzyć się ze znajomymi – choćby w przerwie meczu, gdy wpadną do Was na jakiś mecz reprezentacji Polski!

3. Poprowadź swoją reprezentację do Berlina

To coś w stylu kariery zawodnika, ale tylko na etap EURO 2024. Graj jako indywidualny gracz lub stwórz własną postać, aby zostać kapitanem wybranej drużyny w drodze do Berlina. Przechodząc kolejne etapy, możesz sterować tylko tym zawodnikiem lub całą drużyną narodową. Ukończ ćwiczenia szkoleniowe przed każdym meczem, aby zdobyć do siedmiu stylów gry i ulepszyć swoją grę, prowadząc swój kraj.
4. Europejska podróż

Wyrusz w Europejską Podróż i zdobywaj nagrody w swoich ulubionych trybach gry, wykonując wyzwania tematyczne dotyczące różnych sposobów gry w UEFA EURO 2024. Ukończenie wszystkich wyzwań zapewni Ci nagrodę umożliwiającą wyruszenie w nową podróż. Ostateczna nagroda zostanie ujawniona po zakończeniu turnieju. To może być naprawdę ciekawa część całego dodatku!

5. Mecze towarzyskie on-line

Dla antyfanów gry z botem, Elektronicy przygotowali opcję zagrania meczu ze znajomym po drugiej stronie ekranu. Tylko Wy i Wasze reprezentacje – to może być ciekawa zabawa, choć chyba nie będzie opcji rozegrania całego turnieju.

Co nas ominie w dodatku EURO 2024?

Jeśli chodzi o zawód – z pewnością jest to kwestia stadionu Allianz Arena. W oficjalnych komunikatach nie wspomniano o tym stadionie ani słowa, a w końcu to jeden z 10 stadionów Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że stadion Bayernu Monachium nie jest dostępny w grze już od jakiegoś czasu przez kwestie licencyjne. Bawarczycy są bowiem związani umową z KONAMI, co zapewne zabrania Kanadyjczykom używać tej areny. 

A co w Ultimate Team?

Ultimate Team także czekają nowości. Już w piątek wystartujemy z nowym wydarzeniem nazwanym “festiwal futbolu”. Wiemy, że ukażą się w nim karty dotyczące zarówno EURO 2024, jak i tegorocznego Copa America. Poznaliśmy kilka rodzajów kart, a także system ulepszeń do jednej z nich. Będą nawet ikony czy bohaterowie. Jedno jest pewne – będzie się działo. 

Path to Glory – droga ulepszeń (materiały EA SPORTS)

Greats of the game (materiały EA SPORTS)

 

WIĘCEJ PRZECZYTASZ NA STRONIE EA SPORTS: KLIK

Napisane przez
Franek

Redaktor Naczelny FIFASITE.PL. Jeden z założycieli portalu obok Macieja i Wojtka. Poza portalem wielki fan piłki nożnej, sympatyk FC Barcelony, Lechii Gdańsk.

Wesprzyj FIFASITE.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to

NASZ DISCORD!

ANKIETA

Jaki jest Twój ulubiony tryb w EA FC 24?

View Results

Loading ... Loading ...

Kupuj gry taniej

Polecane artykuły

Reprezentant Polski z odwzorowaną twarzą w FC 24. Podobny?

Aktualizacja Title Update #15 do gry wprowadziła nie tylko dodatek związany z...

Nowy sezon wyzwań w FC 24 Ultimate Team. “Festiwal futbolu”, czyli szał reprezentacyjny

Już dziś wychodzi aktualizacja zawierająca dodatek EURO 2024, a zatem także dziś...

Wiemy, kiedy ukaże się dodatek EURO 2024 do FC 24. Zapinajcie pasy

Już za 10 dni turniej EURO 2024, więc najwyższy czas aby wystartować...

Zbigniew Boniek w FC 24? To możliwe! Revolta Mod TU14

Zbigniew Boniek od lat nie znajduje się już w tytułach serii gier...