Analiza kart #1 – Wylan Cyprien Flashback oceniony na 88

Witam wszystkich w pierwszym wpisie na naszej stronie dotyczącej analizy kart w FUT. Postaram się to pisać w miarę regularnie, np. co tydzień. Na tapetę bierzemy dzisiaj Wylana Cypriena, ocenionego na 88 (wersja premium 91), dostępnego w dość prostym SBC. Wystarczy jeden skład, wyzwanie od zera kosztuje 80 tysięcy monet z hakiem. Oceniony na 84, potrzebujemy również karty TOTW, TOTW Moments bądź TOTSSF. Ja sam przepaliłem w tym wyzwaniu Yanna Sommera ocenionego na 94, którego miałem w klubie.

Czy opłaca się robić to SBC?

Jak dla mnie – zdecydowanie, ale tylko jeśli możecie go wrzucić do składu. Ja sam większą część składu mam z Premier League, wcisnąłem tą kartę pomiędzy Martiala a Sissoko. Dodatkowo połączył się z Theo Hernandezem (formacja 4-3-3). Warto szukać niekonwencjonalnych rozwiązań, ponieważ Cyprien otrzymał kartę w Gangu Gullita (wszystkie statystyki powyżej 80), a to jest to, co tygryski lubią najbardziej ;). Doradzałbym granie Francuzem na ŚPD, ponieważ ma idealne statystyki na tą pozycję. Sugeruję dwa style gry do grania nim na pomocniku defensywnym, mianowicie Artysta bądź Cień. Artysta sprawia, że Cyprien jest oceniony aż na 91 grając na ŚPD, a Cień sprawia, że staje się on przepotężnym “rzeźnikiem”, któremu śmiało możemy dać wytyczne “wspieraj atak”. Zdecydowanie polecam Wylana graczom z mniejszym budżetem, którzy potrzebują wzmocnień w środku pola. Moim zdaniem Francuz to jedno z lepszych wyzwań, oczywiście tych tańszych, nie doliczam np. Lucasa Moury lub Goretzki, które pojawiły się w tej edycji, gdyż statystyki są przepotężne, zwłaszcza z odpowiednim stylem gry, a kosztuje mniej niż 100 tysięcy.

Podsumowanie

Wylana Cypriena polecam graczom w niższych dywizjach, bez ambicji na Elitę czy Top 100 w FUT Champions. Oczywiście w rękach dobrego gracza… :D. Ci w wyższych (od 4) dywizjach, jeśli chcą pograć Cyprienem, powinni zrobić jego wersję premium. Zainteresowanych lub wahających się odsyłam do karty zawodnika i jego statystyk wraz z oceną na poszczególnych pozycjach (można patrzeć również z różnymi stylami gry). Zapraszam tutaj

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi