Analiza kart #3 – Ferland Mendy FUTMAS, oceniony na 85r

Witam wszystkich. Wiem, moja regularność, miało być co tydzień, ale nieważne. Powraca analiza kart w FUT i dzisiaj zajmiemy się kartą, która prawdopodobnie ma każdy, bo wystarczyło wygrać kilka meczów. Mianowicie, Ferland Mendy FUTMAS 85.

Mendy to jeden z lepszych LO w grze, jeśli nie najlepszy. Na etapie gry, gdy był dostępny tylko w SBC, był prawdopodobnie najlepszym nie tylko LO, ale też w ogóle obrońcą (choć zależy jak na to patrzeć) w grze. Mógł grać na każdej pozycji w obronie, a nawet na skrzydle. Nawet obecnie FUTMAS Mendy (choć częściej widujemy jego wersję 87, 89 a nawet 93) zagraża najlepszym skrzydłowym, ponieważ jest szybki, potrafi się przepchać itp.

Po rozegraniu nim ponad 100 spotkań, w tym 30 w FUT Champions mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to najlepszy obrońca jakim grałem dotychczas, który nawet na 7 zgrania da sobie radę, bo jest po prostu metą. Oczywiście, staram się wyobrazić jego wersję 5/5 93, ale coś nie mogę sobie wyobrazić… Aktualnie gram jego wersją 87 i też jest wyśmienita, ale to zrozumiałe, w końcu karty Summer Heat mają stawać się metą gry, ale zazdroszczę wszystkim którzy mieli go już w grudniu, ponieważ wtedy, kiedy nie było jeszcze aż tylu OP kart skrzydłowych typu Sancho TOTS, Mendy demolował dosłownie każdego.

Wszyscy wiemy iż to, że Mendy został wydany w tak łatwym wyzwaniu, to po protu rozpaczliwa próba utrzymania FIFY przy życiu, ale dobrze że dali chociaż dobre karty, bo jakbyśmy dostali takiego kloca jak Eriksen Winter Refresh… Grałem nim w Drafcie i naprawdę nikomu go nie polecam. Ale zbaczam trochę z tematu. Podsumuję: Mendy to jedna z lepszych kart do 90 overalla jaką aktualnie mamy, każdy powinien znaleźć dla niego miejsce na lewej obronie. Gorąco polecam, jest szybki, zwinny, silny…

Na dzisiaj to tyle, pozdro i miłego popołudnia ;D

 

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi